SEDEFÇİ “ ADAY ADAYLIĞI PROVASINI YAPTIK”

admin

DSC_8855 DSC_8859 DSC_8854    Göreve yeni seçilen CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt beraberinde Merkez İlçe Başkanı, Harika Türkay Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı ile birlikte  Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Sedefçi “ Parti teşkilatının birlik ve beraberlik içinde olmalarından  mutluyum.CHP Edirne İl Başkanımız, Merkez İlçe Başkanımız,Kadın Kolları Başkanımız.Gençlik kolları Başkanımız beni ziyarete geldiler.

Kendileri ile parti ile ilgili konuları konuşacağız. Yeni seçilen İl Başkanımızın göreve gelmesi nedeniyle doğal bir ziyaret olduğunu belirtmek istiyorum. Merkez ilçe Başkanımızla birlikte ziyaret amacıyla  gelmişler. Onun dışında bir olay söz konusu değil. Görüntü olarak şu var. Biz belediyesi ile, ili İlçesi ve Kadın Kolları ile, birlikte ve kol kolayız. Bunda amacımız Edirne’ye daha iyi hizmet vermesini sağlamaktır. Bu Edirne Belediyesine güç verdiği gibi, CHP’ye de güç katmaktadır. Burada Cuma gününü provasını yapıyoruz.

CUMU NAMAZINI KILIP ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPACAĞIM

Bilindiği gibi Cuma günü aday adayı olmayı düşünüyorum. Önce Cuma namazını kılacağım sonra da partiye giderek, aday adaylığı başvurusunu Merkez İlçe Başkanıma yapacağım. Daha sonra da açıklamayı birlikte yapacağız. Onun dışında herhangi bir olay söz konusu değildir.

Kadınlarımız başımızın tacıdır. Partide  görev alan kardeşlerimiz kendi emekleri ile bu göreve  geldiler.Bildiğiniz gibi, partimizde ilk kez bir kadını Merkez ilçe başkanı yaptık.Biz, gençlere ve kadınlara önem verdiğimizi cümle aleme duyurduk.Partimizde fazla sıkıntı olmadı.

Seçimlerde en doğru kararı  Edirne halkı belirleyecektir. Biz her ne kadar adayız desek de, Edirne halkı onay vermezse bu gerçekleşmez. Biz önce Edirne halkına daha sonra örgütümüze güvenerek yola çıkıyoruz. Bu toplantı onun provasıdır. Böyle gençlerle Edirne’yi düşünüyoruz hepimize hayırlı olsun

BOZKURT “EDİRNE HALKI BÖYLE POZU ÖZLEDİ”

Daha sonra söz alan İl Başkanı Oktay Bozkurt, İlk kez böyle bir beraber olarak  böyle bir olaya şahit olduğumuza inanıyorum. Merkez İlçe Başkanımız, Gençlik Kollarlı Başkanımız,Kadın Kolları Başkanımızla birlikte iadeyi ziyarette bulunuyoruz. Bizi böyle bir poz vermek istedik Edirne halkının böyle bir  pozu beklediği inancındayım. Bundan böyle ziyaretlerimizi örgüt olarak yapacağız. Başkanımız devamlı örgütün içindedir. Birlikte 30 Marta kadar mücadele edeceğiz. Bu konuda yoğun bir çalışma temposu olacak. 31 Temmuz’a karar aday adayı olacak arkadaşlarımız istifa edecek hizmet almak için istifalar devam ediyor. Bizler göreve geldikten sonra ilk ziyaretimizi Belediye başkanımıza yaptık.

İl Başkanını Bozkurt’un  ardından söz alan  CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Harika Türkay Edirne’nin Edirne olmasına büyük katkı sağlayan Belediye Başkanımız Hamdi Sedefçiyi hem kadınlar hem de gençleri desteklemesinden dolayı şahsen teşekkür ediyorum.  Yeni İl Başkanımız genç bir arkadaşımız. kendisi ile birlikte örgütümüz gençleşti.Yeni jenerasyon oluştu.Sürekli Örgüt gençlere bırakılsın deniyordu.Büyüklerimiz de bunu uygun gördüler” dedi

 

 155 total views,  2 views today

Next Post

BEYKENTLİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERE PLAKET

2013-SBS Sınavında başarılı olan Beykent’li öğrencilere törenle plaketleri verildi. Beykent Koleji 5 yıl üst üste okullar bazında Edirne birincisi oldu. Okulda  yapılan Plaket törenine Beykent Kurumları Kurucu Temsilcisi Fatma Günal Okul Müdürü Halil Altuğ öğretmenler ile ödül alan öğrenciler katıldı. Törende konuşan Kurum Temsilcisi Günal “Beş yıldan bu yana birlikteyiz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp