Sedefçi, Aday Olduğunu Bir Kez Daha Vurguladı

admin

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, seçime 6 ay kadar bir zaman kaldığını belirterek, esnaf ziyaretlerini değerlendirdi. Sedefçi, adaylık için çalıştığını dile getirdi.

Seçim çalışmaları kapsamında kimin aday olduğu belli olmamasına rağmen iddialı konuşan başkan Sedefçi, kendisinin aday adayı olduğunu bir kez daha vurguladı.

IMG_0438

 

Belediye Başkanı Sedefçi aday adayı olarak kahvelerde halkla buluştuğunu ve esnaf ziyaretleri yaptığını ifade etti. Merkezde Uzunkaldırım bölgesine gittiğini belirten Sedefçi, gittiği yerlerde yapılan işler konusunda hiçbir şikayet duymadığını kaydeden Sedefçi, “Kente her şey yolunda gidiyor, pek fazla şikayet olmamasını görmek, beni mutlu ediyor. Talepler oluyor, mesela Meriç Nehri ile ilgili talepler geliyor. Ben uzun yıllardan beri Meriç Nehri’nin kenarlarında ıslah çalışmaları yapalım, düzleştirelim, yürüyüş yolları olsun diyorum. Konuyla ilgili olarak vali beye gidiyorum, ilgili yerlere gidiyorum, katkı yapmalarını istiyorum, ama maalesef katkı alamıyorum. Nehirler belediye ait değil, DSİ ve bakanlığa ait yerler, bunun için izin almamız gerekiyor, bugüne kadar izin alamadık. Biz kendi çabalarımızla bu konuyla ilgili bir şeyler yapmayı hedefliyoruz” dedi.

 139 total views,  2 views today

Next Post

Öztrak ve Tamaylıgil Merdiven Boyadı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ve CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil düzenledikleri Edirne ziyaretinde Edirnelilerle birlikte merdiven boyadı. Öztrak ve Tamaylıgil Fatih Mahallesi İbrahim Ay Caddesi 3. Sokaktaki 30 merdiveni, vatandaşlar ile birlikte gökkuşağı renklerine boyadı. Boyama işlemine CHP Edirne Milletvekili Recep Gürkan ve Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp