SEDEFÇİ Ailesinin Acı Günü

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Haber / Foto: DENİZ TORAMAN – Fikri AK

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçinin Babası ve Edirne GK Hakan Sedefçinin dedesi İbrahim Sedefçi Hakkın rahmetine kavuştu,

ibrahim_sedefçi_cenaze_edirne58

90 yaşında yaşamını yitiren İbrahim Sedefçi Eski Camide ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Yıldırım Bademlik semtindeki aile mezarlığında toprağa verildi.

İBRAHİM-SEDEFÇİ

İbrahim Sedefçinin cenaze namazına Edirne Milletvekili Recep Gürkan Edirne Valisi Hasan Duruer,Garnizon Komutanı Tuğ General Hidayet Arı, T.Ü Rektörü Prof Dr. Yener Yörük, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, Lalapaşa Belediye Başkanı Ali Osman Uzman, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt Meclis Başkanı Mehmet Eren,Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı, Özay Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Eski Belediye Başkanı İbrahim Ay, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanı Emin İnağ,Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatif Odası Başkanı Ayhan Can,protokol mensupları,daire müdürleri milletvekili aday adayları,Siyasi partilerin başkan ve yöneticileri ile binlerce vatandaş katıldı.

ibrahim_sedefçi_cenaze_edirne24

Cenaze törenine katılanlar sıraya dizilip Belediye Başkanı Hamdi Sedefçiye taziyelerini ilettiler. Edirne G.K’lı futbolcular da siyah eşofmanları ile cenaze törenine katıldılar. İbrahim Sedefçi’nin Cenaze törenine 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu çelenk gönderdiler. Cenaze töreninin yapıldığı alan çevresine çeşitli kişi ve kuruluşlardan gelen 400’e yakın çelenk yer aldı.
ibrahim_sedefçi_cenaze_çelenk-edirne-kemal-kılıcdaroglu

İbrahim Sedefçi’nin Bademlik mezarlığındaki törenine de yine izdiham yaşandı törene binlerce vatandaş katıldı.

ibrahim_sedefçi_cenaze_edirne65

Biz Edirne Ajans Medya gurubu olarak İbrahim Sedefçi’ye Allah’tan rahmet kederli Sedefçi ailesinin dost ve yakınlarına baş sağlığı dileklerimizi sunarız.

 

 

 

 297 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesi Aşure Dağıttı

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Muharrem ayı nedeniyle Edirne belediyesi tarafından Cuma namazı sonrası aşure dağıtımı gerçekleştirildi. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Edirne belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler görevlisi Ayhan Dağlı Edirne belediyesi personeli ile birlikte Cuma Namazı sonrası Selimiye ve kent merkezinde 7 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp