Sedefçi; “ Bayanlarımızla Gurur Duyuyoruz”

admin

Edirnespor Bayan Basketbol Takımı, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret etti. 

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret eden, Edirnespor Bayan Basketbol Takımı, Başkan Sedefçi’yi maçlarına davet ettiler.

Edirnespor Basketbol Kulübü Başkanı Murat Boyacıoğlu ve beraberinde ki takım oyuncuları ve yöneticilerinde hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Hamdi Sedefçi, “Öncelikle ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim. Edirne Olin Gençlik ve Edirnespor Gençlik Kulübümüzün yanında, sizlerinde Edirne’mizin adını duyuruyor olması bizleri ayrıca mutlu ediyor ve şehrimizde bayan basketbol takımımızın olması benim için gurur verici bir olaydır. Sizleri yakından takip ediyorum. Ve sizlerin başarı grafiğinizi yükselteceğinize de inanıyorum.” dedi.

Edirnespor Basketbol Kulübü Başkanı Murat Boyacıoğlu, “Edirne Belediyesi olarak her zaman bizlerin yanınızda olduğunuzu biliyoruz. Desteklerinizden dolayı da çok teşekkür ederiz. Bizlerin de bütün amacı daha da başarılı olmak. Bayan Basketbol Takımı Edirnemizde bir eksiklikti. Bu eksikliği bir anlamda giderdik diyebiliriz. Ancak daha yolun başındayız, çok yeniyiz. Ancak, sizlerinde desteği ile birlikte daha da başarı olacağımıza inancımız tam.” dedi.

Ziyaret sonunda, takım oyuncuları Başkan Hamdi Sedefçi ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 185 total views,  2 views today

Next Post

Bu Çocuklara Yazık Olmuyor Mu ?

Ülkemizde milli eğitimde  sık sık yapılan değişikliklerle ,geleceğimizin en büyük  güvencesi  olan yavrularımızın hayatlarıyla oynuyoruz. Bugün gelinen noktaya bakalım. Bazı köylerimizde dört sınıfa bir öğretmen bakıyor. Buna gerekçe ise “efendim öğrenci çok azmış!” öyle olsa dahi,  bu sorunu veliler öğrenciler açısından  bir değerlendirelim.     Sen köyde ikamet etmekzorundasınız, işin evin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp