SEDEFÇİ: “ BELEDİYE HİZMETLERİ LAFLA YÜRÜMEZ”

admin

DSC_9203Karaağaç Mahalle Muhtarı Ağah Korkan Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret ederek mahalleye yaptığı hizmetleri nedeniyle teşekkür etti. Sedefçi göreve geldiklerinde Edirne’nin köyden farksız olduğunu,Bugün ise bir Dünya Kenti haline geldiğini söyledi. 

Karaağaç Mahalle Muhtarı  Agah Korkan Mahallesine yaptığı hizmetler nedeniyle  Belediye Başkanı Sedefçiyi makamında ziyaret ederek  teşekkürlerini  sundu. Muhtar Korkan burada yaptığı konuşmada,  Karaağaç Mahallesi için taleplerinin, yapılması gereken hizmetlerin Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi tarafından anında  yerine getirildiğini,  bugün Karaağaç mahallesinin yerli ve yabancı turistlerin ve Edirnelilerin sayfiye yeri konumuna geldiğini belirtti.  korkan, Karaağaç mahallesinin bu duruma gelmesinde en büyük payın Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi olduğunu söyledi.

Karaağaç halkının bu hizmetler nedeniyle Belediye Başkanı Sedefçiye güvenlerinin daha da arttığını, bunu seçimde göstereceğini ifade etti.  Agah Korkan, daha sonra Belediye Başkanı Hamdi Sedefçinin elini öperek, hizmetleri nedeniyle şükranlarını sundu.

Belediye Başkanı Sedefçi konuşmasında Karaağaç Mahallesinin Edirne için ayrı bir öneminin olduğunu, Yunanistan sınır kapısı üzerinde olması nedeniyle mahallenin daha modern hale gelmesi için gerekenin yapıldığını, bu hizmetlerinin artarak devam edeceğini,   Karaağaç mahallesi halkının  bunu hak ettiğini kaydetti.

Gezip gördüğü yörelerde kendisine farklı projeler üretme imkanı verdiğini belirten Sedefçi “bazıları şunu bunu yapacağım diyor. Bu lafla olmuyor. Edirne eskiden köy gibi bir yerdi.Biz bu kenti Avrupa Kenti yaptık. Bugün Karaağaç,Yıldırım Mahallesinin ve diğer mahallelerimizin  çehresi Değişti. Hizmeti tüm mahallelere yayıyoruz. Yeni yollar refüjler yaparak mahallelerimizi  modern hale getiriyoruz.Hayatın gerçeği tecrübedir. Tecrübesi olmayanların bu görevleri yapması mümkün değildir.İnsanlar Belediyeciliği yaşayarak öğreniyor. Belediyeciliğin okulu yok. Burada elini taşın altına koyup emek vermeyenler bu işi yapamaz.Bunu yapmayanların  ahkam kesmeleri çok kolay. Ben bu makamda dört mevsimi yaşıyorum,bu işte yürekli olmazsan, gözü kara olmazsan, başarılı olamazsın” dedi

 168 total views,  2 views today

Next Post

63 Sendikalı İşçiye 200 Lira Zam

 Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi Belediye Nikah Salonunda düzenlediği toplantıda DİSK’e bağlı Genel İş Sendikası üyesi 63 işçiye 200 lira zam sağlayan anlaşma imzalandı. Buradaki toplantıya Belediye Başkanı Hamdi sedefçi, Genel İş Sendikası Trakya Şube Başkanı Salih Şen ve sendika üyesi işçiler katıldı. Belediye Başkanı Sedefçi burada yaptığı konuşmada. Yıldırım […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp