Sedefçi, Cumhurbaşkanı Gül’ü Güreşlere Davet etti

admin

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, beraberinde Edirne Valisi Hasan Duruer ve Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim ile birlikte Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ziyaret etti.

Çankaya Köşkü’nde 06.06.2013 Perşembe günü saat 16:00’da gerçekleşen görüşmede, Belediye Başkanı Sedefçi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü 652. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne davet etti ve kırmızı dipli mum takdim etti. Belediye Başkanı Sedefçi, ziyarette Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e Edirnelilerin sevgilerini sundu.

Sedefçi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ziyaretinde “UNESCO Somut Olmayan Dünya Kültür Mirası listesine alınan Kırkpınar’da sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağım” diye konuştu.


cumhurba+şkan¦-_ziyaret (1)

 

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek tüm Edirnelilere sevgi ve saygılarını iletti.

652. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne davet ziyaretlerine devam eden Başkan Hamdi Sedefçi, 10.06.2013 Pazartesi günü Ankara’ya geçecek ve 11.06.2013 Salı günü saat:14.45’te Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşerek Kırkpınar’a davet edecek.

Başkan Sedefçi ayrıca 12.06.2013 Çarşamba günü saat:17:00’de İçişleri Bakanı Sayın Muammer Güler’i ziyaret ederek 652. Tarihi Kırkpınar Güreşleri’ne davetini sunacak.

cumhurba+şkan¦-_ziyaret (2)

 

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Ankara temasları süresi içinde devletin diğer üst düzey yöneticileri ile de görüşerek Kırkpınar’a davet edecek.

 

 249 total views,  2 views today

Next Post

Beykent’li Öğrecilerin Yıl Sonu Gösterisi Göz Kamaştırdı.

Edirne Beykent Koleji Ana sınıfları ve 1.sınıflar Trakya Üniversitesi Konservatuar Salonunda yıl sonu sunumu düzenledi. 06 Haziran Perşembe günü düzenlenen Yıl sonu etkinliğine öğrencilerin velileri, ve yakınları büyük ilgi gösterdi. Saat: 18:30’da kokteyl ile başlayan etkinlik saat: 19:00’da öğrencilerin hazırladığı birbirinden güzel sunumla devam etti. Ana Sınıfları ve 1. Sınıf […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp