SEDEFÇİ Edirne İçin Dua Etti

admin

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Anadolu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Sedefçi, İftar yemeğinden sonra Edirne için dua etti. Gazetemize açıklama yapan Belediye Başkanı Sedefçi;“Anadolu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin iftar yemeğine katılmanın ve bu güzel insanlarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Halkımızla birlikte olmak , onların sorunlarını paylaşmak, onlara çözüm bulmak, benim en büyük görevim. Bu akşam da burada ettiğim dualar  Edirnemizin vatandaşları içindir. Yüce Rabbimiz bizleri ve ilimizi tüm kötülüklerden korusun. Onların duaları ve bizim dualarımızla güçlü bir Edirne için, laik ve çağdaş bir kent için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.   Daha sonra dernek yöneticileri ile fotoğraf çektiren Sedefçi’ye ilgi büyüktü.

SEDEFCİ

İftar yemeğine Dernek üyeleri ve CHP Milletvekili Recep Gürkan  ile diğer davetliler katıldı.  Sedefçi, iftar yemeği sırasında Anadolu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerinin sorunlarını dinledi ve Edirne Belediyesinden talepleri hakkında bilgi aldı.

Sedefçi, böyle kurum ve kuruluşların düzenlediği toplantılarına katılarak,  bu kuruluşların belediye ile daha sağlıklı diyalog içinde olmasını sağladıklarını, bu toplantılarla derneklerin sorunlarını belirleme fırsatı bulduklarını belirtti.

 171 total views,  2 views today

Next Post

Tanrıkulu; “Belediye Otoparkları Üç Gün Süreyle Bedava”

Ramazan Bayramı öncesi gazetemize açıklamalarda bulunan Edirne belediye Başkan Yardımcısı Dr Ertuğrul Tanrıkulu  önce tüm Edirnelilerin bayramını kutladı.  Tanrıkulu;  “Bayram nedeniyle Edirne dışından misafirlerimiz büyüklerin ellerini öpmek üzere gelecekler. Biz Edirne Belediyesi olarak kentimizde  gerekli önlemi aldık. Bu arada bütün mezarlıklarımızda temizlik yaptık. Mezarlık ziyareti yapacaklara otobüslerimiz ücretsiz olarak kalkacaktır. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp