Sedefçi, Edirnelilerin Yeni Yılını Kutladı

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajda, “2014 yılının hem ülkemizi, hem de Edirnemizi daha da güzel günlere taşımasını temenni ediyorum” dedi.

hamdi sedefçi-yeniyıl-mesajı4

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, 2013 yılının son gününde yayınladığı yazılı açıklamada, 2013 yılını değerlendirdi. Sedefçi, “Başkanlık görevini sürdürdüğüm önceki yıllarda olduğu 2013 yılında da Edirne Halkımıza hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çalışma gösterdik. Vatandaşlarımızın daha da güzel Edirne’ye kavuşması için yeni projelerimizle yepyeni hizmetler sunmaya çalıştık. Tüm Belediye personelimizle birlikte vatandaşlarımızın karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak amacıyla yoğun bir mesai harcadık. Hizmet etmekten onur duyduğum Edirnemiz için durmadan çalışıyoruz. Edirne Halkımızdan aldığım büyük destek ve güvenle birlikte el ele gönül gönüle Edirne’mizin hak ettiği seviyelere gelmesi için çalışmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Hamdi Sedefçi, 2013 yılının acısıyla tatlısıyla geride kaldığını ifade ederek, “2014 yılının hem ülkemizi, hem de Edirnemizi daha da güzel günlere taşımasını temenni ediyorum” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi açıklamasının devamında şunları kaydetti: “2014 yılında ülkemizin kalkınması, refahı, huzuru, birliği ve dirliği için güzel gelişmelerin yaşanmasını temenni ediyorum.

Yeni yılda da ilk günkü hizmet aşkı ve sevdasıyla sizlere hizmetin en iyisini sunmak için çalışacağımızı belirterek, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 218 total views,  2 views today

Next Post

İNAĞ “ESNAFLAR FATURALARINDA ESNAF SİCİL NUMARASI KULLANMAK ZORUNDA DEĞİL”

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne ESOB’a son zamanlarda sıkça sorulan faturalarda esnaf sicil numarası kullanma zorunluluğu hakkında bir açıklama yaptı. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “2013 yıl sonu itibarı ile Birliğimize esnaf ve sanatkarların kullandıkları fatura ve benzeri belgelerde esnaf sicil numarası yada Türk Ticaret […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp