Sedefçi emekli öğretmenler derneği’ni ziyaret etti

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, her yıl olduğu gibi bu Öğretmenler Günü’nde de Emekli Öğretmenler Derneği’nde öğretmenlerle bir araya geldi.

sedefçi-emekli-öğretmenler-derneği-edirne

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, her 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde olduğu gibi bu Öğretmenler Günü’nde Emekli Öğretmenler Derneği’ni ziyaret etti.

sedefçi-emekli-öğretmenler-derneği-edirne (1)

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, her yıl olduğu gibi bu öğretmenler gününde de Emekli Öğretmenler Derneği’nde öğretmenlerle bir araya geldi. Sedefçi, “Bireyleri küçük yaşlardan başlayarak, demokrasinin kazanımlarıyla tanıştıran, yüzleri hep ileriye dönük, çalışma azmini yitirmemiş öğretmenlerimiz, toplumumuza her zaman umut aşılamış, toplum bağlarını güçlendirmiş, etik değerlerin yaşatılmasına katkıda bulunmuş, düşünce dünyamızı zenginleştirmiştir.

sedefçi-emekli-öğretmenler-derneği-edirne (2)

Öğretmenlik, dünyanın en değerli varlığı olan insanları, geleceğe hazırlayan ve yatırım yapan saygın bir meslek dalıdır.

Bugün eğitim sistemimizin temel değerlerinden biri de, hatta olmazsa olmaz koşulu da çok değerli öğretmenlerimizdir.” dedi.

sedefçi-emekli-öğretmenler-derneği-edirne (3)

Emekli Öğretmenler Derneği’nde öğretmenlerin yoğun ilgisi ilgi karşılanan Sedefçi, öğretmenlerle M.Kemal Atatürk rozetiyle birlikte çiçek takdim ederek, kendileri ile tek tek sohbet etti.

Emekli Öğretmenler ve dernek yöneticileri Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin derneklerine yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Anıt Kent Edirne’de yapmış olduğu çalışmaları takdirle karşıladıklarını ve kendisine güvenlerinin ve desteğinin tam olduğunu ifade ettiler.

 196 total views,  5 views today

Next Post

EBED'den empatik sahne sirk gösterisine destek

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma Yardımlaşma Derneği yaptığı yazılı açıklamada bedensel engelli bireyler ile çocuklar arasında empati oluşturmak için PHOENIX sahne sirki gösterisine destek vererek katılacaklarını belirtti. EBED Yaptığı yazılı açıklamada, “Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü izinli, derneğimizin katkı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp