Sedefçi Hayranı Şahsine Nine

admin

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi Hayranı olan ve Sedefçi’nin görevinde başarılı olması için sürekli dua eden İzmirli Şahsine Nine, dün Ayağının tozuyla İzmir’den Edirne’ye gelip Belediye Başkanı Sedefçi’yi makamında ziyaret etti.

sasine_nine1

88 Yaşında olan, yürümede güçlük çeken, Şahine Özkan, Hamdi Sedefçi’nin önümüzdeki dönem de Edirne Belediye Başkanı aday adayı olduğu için, çok mutlu olduğunu, kesin olarak bu göreve tekrar geleceğine inandığını belirten Şahsine Özkan; Önce ki Yerel seçim döneminde İzmir’den uçağa binerek İstanbul’a, oradan da Hamdi Sedefçi’ye oy vermek için Edirne’ye geldiğini ve bunu bugüne kadar hiç aksatmadığını söyledi.

sasine_nine4
Belediye seçimlerinde her zaman oyunun Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’ye olduğunun altını çizerek, Bugüne kadar Cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen ve ilerlemiş yaşına rağmen bu konuda siyasi çalışmalara aktif olarak katılan Şahsine Özkan, Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin yıllar önce kendisine yaptığı iyiliği hiç unutmadığını belirterek sözlerine şöyle devam etti; “Hamdi Sedefçi 1986 yılında Belediye Başkanı olmadan önce, İnşaat Mühendisi olduğu zamanda bana evimin tapusunu aldı. itilaflı bir ev sorunuma çözüm buldu ve karşılığında ise hiçbir ücret almadı. Allah ondan razı olsun. Bunun kadar dürüst çalışkan bir insan yok. İzmir’den sık sık Hamdi’yi telefonla arar çalışmaları hakkında bilgi alırım. Benin kuvvetli nefesim Hamdi’nin başarısı için dualar etmeye devam edecek.” Allah onun yolunu 5.dönem için de açık etsin. Ona Bu Edirne’nin ihtiyacı var.” Dedi.

sasine_nine3

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi de Şahsine ablamın bu sürpriz ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Şahsine Özkan Ninemiz ile 1986 yılından bu yana dostluğumuz devam ediyor. Ben onun evladıyım. Beni böyle değerli büyüklerimizin hayırlı duaları korumaya devam ediyor. Bana destek vermek için, İzmir’den Edirne’ye gelerek seçim zamanı dualarıyla benim yanımda olan Şahsine Özkan ablamızın bende çok ayrı ve özel bir yeri var. Sevgi dolu bu güzel insanımızın Alla ömür boyu yolunu açık etsin. Şahsine Özkan Ablamız gerçek bir Cumhuriyet kadını örneğidir. Herkes onu örnek almalı, kendisine duyduğum bu sevgi her zaman moral kaynağım olmuştur. Hayatımızda böyle mutluluk verici örnekler de var. Geçen gün Karaağaç mahallesine gittiğimde yine böyle yardımda bulunduğum asırlık bir ninemizle karşılaştım. Bana minnettar olduğunu, benden duacı olduğunu ifade etti. Bunlar mutluluk verici olaylar. Ben ülkemizden Şahsine Özkan gibi Cumhuriyetin örnek kadınlarının eksilmemesini diliyorum. Onlar bizim baş tacımız,moral kaynağımız” dedi.

SAHSİNE_nine

 301 total views,  2 views today

Next Post

MHP’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BELLİ OLDU

MHP İl Başkanı Gürsel Şimşek MHP’nin Belediye başkan adayını açıkladı. MHP’nin Başkan adayı İl Başkan Yardımcısı Orhan Çakırlar. MHP İl  başkanlığınca Acar Tesislerinde iftar yemeği düzenlendi.İftar Yemeğine  MHP İl Başkanı Gürsel Şimşek parti il teşkilatı.Merkez İlçe.. Başkanı ilçe örgütü kadın kolları yetkilileri ile partililer katıldı. Gecede bir konuşma yapan İl […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp