SEDEFÇİ Huzurevini Ziyaret Etti

admin

  Babalar Günü nedeniyle Edirne huzurevini ziyaret eden Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi,huzurevi sakinlerine moral verdi ve kendilerine sağlıklı yaşam diledi. Sedefçi Burada yaptığı konuşmada şunları kaydetti”

 

Yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren babalarımız, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı geleceğe hazırlarlar.

            Bir evladın her doğrusu ya da yanlışından kendisine pay çıkartan babalarımız, evlatlarının vatanına, topluma ve ailesine faydalı birer birey olabilmesi için emek harcarlar. Her şartta evlatlarının gelecek günleri için emek sarf eden babalarımız, tek nefesleri ile bile olsa evlatlarına kol-kanat gererek onlara güç verirler. Toplumumuzun değer yargılarını bizlere öğreterek, hayata dair bildikleri doğruları bizlere aktarırlar.  Bu doğrultuda, haklarını-emeklerini hiçbir zaman yok sayamayacağımız babalarımızın değeri çok büyüktür.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza hayatı öğretendir babalarımız.

Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur. Babanın erdemleri çocukların servetidir.

Bu nedenle, yaşamlarında en kutsal görevi üstlenen, karşılıksız sevgi, her zaman varolan özveri, sınırsız hoşgörü ve mutluluk kaynağı olan babalarımızın BABALAR GÜNÜ’nü kutluyorum.

Onları çok seviyoruz.1 (33)

 88 total views,  2 views today

Next Post

ETSO'nun Yeni Başkanı RECEP ZIPKINKURT

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda bugün yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Recep Zıpkınkurt seçildi. 32 Meclis Üyesinin oy kullandığı ve üç listenin yarıştığı seçimleri Recep Zıpkınkurt kazandı.   Geçtiğimiz hafta cuma günü ETSO konferans salonunda yapılan seçimle belirlenen 32 Meclis Üyesi,Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerini belirlemek üzere bugün yeniden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp