SEDEFÇİ KALDIRIMI ÇİÇEK EKMEK İÇİN DARALTMIŞ

admin

AW000653

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Londra Asfaltı’nda bulunan Tümen Komutanlığı önündeki kaldırımları 50 santimetre daraltıp bu alana çiçek ekeceklerini belirtti.
Sedefçi, Tümen Komutanlığı önündeki kaldırımı bozduklarını ve bu alana da E-5 Karayolu’ndaki kaldırımlara yaptıkları gibi çiçek ekeceklerini kaydetti. Sedefçi, şunları söyledi:
“Tümen Komutanlığı önündeki kaldırımı bozduk. Oradaki malzemeleri çıkardık. 50 santimlik bir yer söküldü. O bölgelere çiçek ekeceğiz. Bu alana daha fazla güzellik katmanın peşindeyiz.

Nasıl E-5’teki kaldırımlarda çiçekler ekili burada da ekeceğiz. Kamu zararı diye bir şey yok.

Oradan sökülen malzemeler başka yerde kullanılmak üzere depoya kaldırıldı. Orasını çiçeklerle bezeyerek güzel bir görüntü ortaya çıkartacağız.”

 203 total views,  2 views today

Next Post

Saadet Partisi Kadın Kolları Programında Konuşan Sevda Türküsev: SOSYAL MEDYA TEHDİT EDİYOR

  Saadet Partisi Edirne il Kadın Kolları tarafından düzenlenen, “Toplum, Medya ve Kadın” adlı konferans, geçtiğimiz cumartesi günü Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Programa konuşmacı olarak cesur yorumlarıyla medyanın tanınan isimlerinden Kişisel Eğitimci – Yazar Sevda Türküsev katıldı.   Programın açılış konuşmasını Saadet Partisi Edirne İl Kadın Kolları adına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp