Sedefçi “Karşılıksız sevginin Kaynağı Annelerimizin Gününü Kutluyorum.”

admin

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, anneler günü nedeniyle yayınladığı mesajda “Karşılıksız sevginin kaynağı annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “karşılıksız emeğin ve sonsuz sevginin tek sahibi annelerimiz bizler için yeri doldurulamayacak en değerli varlıklarımızdır.” dedi. Sedefçi, anneliğin çok yüce bir duygu olduğunu ifade ederek, eli öpülesi her annenin hakkını ödemenin asla mümkün olmayacağını belirtti.

Başkan Sedefçi, annelerimizin, toplumumuzun değer yargılarını bizlere öğretmesi ve bilinçlenmemizi sağlamaları yönüyle yaşamımızda büyük önemi olduğunu belirtti ve hayatın her alanında etkin bir biçimde yer alan kadınların, aynı zamanda annelik gibi hayati bir sorumluluğu da üstlendiklerini ifade etti.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi açıklamasında son olarak, “Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirebilmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan sonsuz sevgi ve sabırlarıyla, karşılıksız sevginin kaynağı annelerimizin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.Anneler Günü

 156 total views,  2 views today

Next Post

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ HAMZAÇEBİ:"UZUNKÖPRÜ'DE OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM"

  CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ AKİF HAMZAÇEBİ, UZUNKÖPRÜ BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SANAT EVİ’NİN OLARAK HİZMETE AÇILIŞI TÖRENİNE KATILMAK ÜZERE UZUNKÖPRÜ’YE GELDİ CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi, Uzunköprülü olmaktan gurur duyduğunu söyledi. Uzunköprü Belediyesi tarafından restorasyonu gerçekleştirilen Aziz Ionnias Kilisesi’nin restorasyonun tamamlanmasının ardından Kültür ve Sanat Evi olarak hizmete açılması dolayısıyla […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp