Sedefçi Kılıçdaroğlu’na Kıspet Hediye Etti

admin

İstanbul’da düzenlenen “Kentine Güvenen kentler Buluşmasında” Edirne’yi temsil eden Belediye Başkanı Hamdi  Sedefçi Fuarı, ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna unvanı ve adının,siyasette gelecekteki  Başbakan  yazan  bir kispet hediye etti. Kılıçdaroğlu’da  Sedefçi’yi başarılı çalışmaları nedeniyle kutladı

 

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, İstanbul’da düzenlenen “Kentine Güvenen Kentler Buluşması”nda Edirne’yi temsil ediyor.

29 Mayıs’ta (BUGÜN) başlayan ve 2 Haziran’a kadar devam edecek fuara, Türkiye’nin dört bir yanından gelen belediyeler katıldı.

Kentine Güvenen Kentler Buluşması fuarında, Edirne Belediye Başkanlığı standına gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeler ile yeni projelerini dikkatle inceleyerek, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun ziyareti esnasında Edirne Belediyesi pehlivanları davul zurna eşliğinde mini bir güreş gösterisi yaptılar. Gösterinin ardından Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “CUMHURİYET HALK PARTİSİ GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU” yazılı kispeti  “Siyasetin gelecekteki başpehlivanı” diyerek hediye etti.

Edirne Belediye Başkanlığı’nın açmış olduğu stant Cumhuriyet Halk Partisi üst düzey yöneticileri, milletvekilleri, Türkiye’nin diğer belediye başkanları ve ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Basının da yoğun ilgi gösterdiği Edirne Belediye Başkanlığı standında, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi stant başında tüm konuklarla tek tek ilgilenerek belediye olarak yapmış oldukları çalışmalar ve yeni projeleri hakkında bilgiler aktardı.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde 29 Mayıs-2 Haziran 2013 tarihleri arasından açık kalacak fuarda Edirne Belediyesi’nin hizmet ve projelerini ayrıntılarıyla anlatma fırsatı bulduklarını bildirdi.IMG_1622

 210 total views,  2 views today

Next Post

T.Borsası Üyeleri Yeni Yönetim Sınavında

Edirne Ticaret Borsasının bir süredir devam eden Seçim mücadelesi sona erdi. Bugün Ticaret Borsa Salonunda 474 dele oylarını 4 yıl süre ile devam edecek yeni yönetim için oy kullanacak. Sabah saat 09.00 da başlayacak seçim saat 17.00 de sandıkların açılması ile son bulacak.  Borsa Başkanlığı için şu anda görevde olan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp