Sedefçi Mahalle Gezilerini Sürdürüyor

admin

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, mahalle gezilerini sürdürüyor. Edirne Halkı’nın yakın ilgi ve sevgisi ile karşılaşan Başkan Sedefçi, “halkımızla her zaman iç içe olduk. 20 yılı onların sevgisi ile geçirdim. Ve Edirnelilerin “bizim Hamdi”si diye seslenişleri benim için en büyük gurur ve mutluluktur.” dedi.

IMG_0296

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, her gün sürdürdüğü mahalle gezilerine Şükrüpaşa Mahallesi, Fatih Mahallesi, Kocasinan Mahallesi, Dilaverbey Mahallesi ve Mithatpaşa Mahallesi ile sürdürdü.

IMG_0601

 

Başkan Hamdi Sedefçi, mahalle ziyaretlerini sık sık gerçekleştirdiğini ve bu gezilere devam edeceğini belirtti. Vatandaşların sorunlarını bire bir dinleyerek, sürekli notlar alan Sedefçi, anında ilgili birim müdürlerini arayarak gerekli talimatları veriyor. Esnafı iş yerlerinde de ziyaret eden Başkan Sedefçi, “esnafımızın yüzünün gülmesi için çalışıyoruz. Edirne artık bir turizm kenti haline geldi. Ve Edirne’mize her gün daha fazla turist çekebilmenin çabası içindeyiz. Ve bunun içinde Edirne’mizi daha da çağdaş bir kent hale getirmek için çalışıyoruz. ” diye konuştu.

IMG_0572

 

Vatandaşlarda, belediye hizmetlerinden memnun olduklarını ve bu hizmetlerin her gün artarak devam etmesinden dolayı memnun olduklarını dile getirdiler.

 

IMG_0470

 

IMG_0393

IMG_0438

 

 176 total views,  2 views today

Next Post

CİNSİYET DEĞİŞTİREREK ERKEK OLDU, ŞİMDİ DE EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYOR

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 42 yaşındaki T.D., ameliyatla cinsiyet değiştirerek erkek oldu.Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde F.Y.’den (25) sonra iki kişi daha ameliyatla erkek oldu. İsimlerinin açıklanmasını istemeyen T.D. ve E.G., 5 saat süren ameliyatlarının ardından cinsiyet değiştirdi.Doç.Dr. Hüsamettin Top ve Başasistan Dr. Süleyman Taş’ın gerçekleştirdiği ameliyatın başarılı bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp