Sedefçi; “Öğrencilerimize ilk gün Ulaşım Bedava”

admin

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, 2013-2014 Eğitim-Öğretim Haftası nedeniyle yayınladığı mesajda, tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyerek, öğrencilere müjde verdi.

sedefci

 

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi açıklamasında, “Edirne Belediyesi olarak yürüttüğümüz çalışmalarımız içinde önceliklerimiz arasında eğitim-öğretim alanında ki projelerimizdir. Bu önceliğimiz çerçevesinde eğitim-öğretime dayalı projeler üretmeye çalışarak, her zaman öğrencilerimize ve öğretmenlerimize ve tabiî ki okullarımıza destek olmaya çalışıyoruz.” dedi.

başkan çocuklarla (1)

 

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, öğrencilere müjde vererek, 16 Eylül Pazartesi günü tüm gün boyunca öğrencilerin ücretsiz olarak ulaşımının sağlanacağını belirtti. Sedefçi, “ETUS yetkilileri ile görüşmeler yapılarak, 2013-2014 eğitim-öğretim yılının başladığı ilk gün olan 16 Eylül Pazartesi günü tüm öğrencilerimize ulaşım ücretsiz olacak.” dedi.

başkan çocuklarla (5)

 

Başkan Hamdi Sedefçi, tüm öğretmen, öğrenci ve velilere seslenerek, açıklamasında şunları kaydetti: “Öğrenci ve öğretmenlerimiz geleceğimizin teminatıdır ve bu doğrultuda Edirne Belediyesi olarak eğitim-öğretim hayatlarında öğrenci ve öğretmenlerimize destek olmaktayız. Bütün çalışmalarımızı Başöğretmen, Ulu Önder Mustafa Kemal’in yolunda bireylerin yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla sürdürmekteyiz.

Birey olma, millet olma yolunda en önemli aşama olan ilköğretimde toplumun her bireyine görevler düşmektedir.

Çocuklarımızın ülkesine faydalı bireyler olarak yetiştirilmesinde en büyük katkıyı sağlayan, bir anlamda geleceğimizin yapı taşlarını hazırlayan sevgili öğretmenlerimize öncelikle teşekkür ediyor, yeni eğitim-öğretim yılında başarılarının daim olmasını diliyor; Ve her türlü zorluğa rağmen fedakârlık yaparak, evlatlarımızın eğitimine gösterdikleri özen için sevgili Anne ve Babalarımıza da teşekkür ediyorum.

Geleceğimizin yapı taşlarını oluşturan sevgili çocuklarımızdan tek beklentimizde çok çalışmaları ve başarılı bir eğitim-öğretim yılına imza atmalarıdır.

Bu inançla tüm öğrencilerimizin de yeni eğitim hayatının başarılı geçmesini diliyor, sevgiyle kucaklıyorum.”

 

 170 total views,  2 views today

Next Post

Vali Duruer; “Ülke olarak en büyük varlığımız, sahip olduğumuz genç nüfustur”

2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınlayan Edirne Valisi Hasan Duruer; Ülke olarak en büyük varlığı-mız, sahip olduğumuz genç nüfustur. Ülkemizin mutlu geleceği için çocuklarımızı, 21. Yüzyıl’a uygun, sağlıklı bireyler olarak yetiştirmeli ve onlara çağdaş eğitim ve öğretim olanakları sağlamalıyız. Değerli öğretmenler; Çocuklarımız, gençlerimiz sizin eserinizdir. Başöğretmen […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp