SEDEFÇİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ İLE EL ELE

admin

IMG_4451   

 

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ve Edirne Valisi Hasan Duruer, Edirne’de ki sivil toplum örgüt başkanları ile bir araya geldi. Toplantıya katılanlar her alanda birlik ve beraberlik kararı aldı.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ve Edirne Valisi Hasan Duruer, Edirne’de ki sivil toplum örgüt başkanları ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Acar Tesislerinde bir araya gelen başkanlar birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

 

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin davetlisi olarak yemeğe katılan, başta Edirne Valisi Hasan Duruer olmak üzere, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Başkanı Mehmet Eren, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fedai Canım, Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz, EDSİAD Başkanı İsmet Açıkgöz, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Müdürü Rafet Sezen, Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, yemekte birlik ve beraberlik çağrısında bulundular.

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Edirne Belediye Başkanlığı olarak Edirne’nin, Edirne Halkı’nın menfaatlerine olacak her türlü projede sizlerin yanındayız. Hepimiz birlikte çalışarak Edirne’mizi daha iyi bir geleceğe taşıyacağımıza inanıyorum.” dedi.

 

 

                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 155 total views,  5 views today

Next Post

TİCARET BORSA YÖNETİMİNDEN T.Ü ZİYARETİ

   Edirne Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fedai Canım, Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Efgan Döşlüoğlu tarafından Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Yener Yörük makamında ziyaret edildi. Ziyaret programında Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Hüseyin Sarıoğlu’da hazır bulundu.   Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük ziyaret nedeniyle […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp