Sedefçi, sosyal ortamda en çok takipçisi olan 10 belediye başkanı arasında

admin

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, sosyal ortamda en çok takipçisi olan 10 belediye başkanı arasına girdi.

Sosyal Medya Analizi ve Raporlama Platformu (SOMARP) tarafından 10 büyükşehir belediye başkanının Twitter hesapları incelenerek yapılan araştırmaya göre, en çok takipçisi olan, en çok retweet edilen ve favorilere eklenen belediye başkanları belirlendi. Araştırmada, Ankara, Adana, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Sakarya, Van ve Edirne şehirlerinin belediye başkanları incelemeye alındı.

11

Sosyal Medya Analizi ve Raporlama Platformu (SOMARP) tarafından yapılan araştırma sonucunda, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin twitter takipçisi 10 bin 467 olduğu tespit edilirken, birçok büyük şehir belediye başkanından daha çok takipçisi olduğu öğrenildi.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Edirne için her zaman güzel şeyler yapmaya gayret ediyoruz. Ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak bende twitter hesabı açarak, sanal ortamdan halkımızla bilgi paylaşımlarında bulunuyorum. Edirne halkımızın bizleri yakından takip ediyor beni mutlu etmiştir. Takipçilerimize buradan teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 91 total views,  2 views today

Next Post

AK Parti Edirne yönetimi yeni hedeflerini açıkladı

Parti İl Merkezinde Belediye Başkan Adayı Ahmet Günşen ile birlikte basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Müjdat Kahve geçtiğimiz yılın değerlendirmesini yaptı ve yeni yıldaki hedeflerini açıkladı. Toplantıya Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, İl yöneticileri Kadın ve Gençlik Kolu Başkan ve yöneticileri ile partililer katıldı. İlk olarak söz alan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp