Sedefçi’den esnaf ziyaretlerine devam

admin

 

         Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

IMG_0939

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Gaziler Günü Anma törenlerinin ardından, Saraçlar Caddesi, Tahmis Meydanı ve Bedesten esnafını ziyaret etti.

IMG_0892

         Başkan Hamdi Sedefçi, Gaziler Günü Anma törenlerinin ardından, ilk olarak Saraçlar Caddesi’nde ki esnafı ziyaret ederek uzun süre sohbet etti. Esnaf, Başkan Sedefçi’ye, Saraçlar Caddesi’ni modern bir hale getirdiği için teşekkür ederek, kendisini tekrar Belediye Başkanı görmek istediklerini belirttiler.

Başkan Sedefçi, Belediye Başkanlığı döneminde ki en önemli projelerinden biri olan Saraçlar Caddesi’nin yayalaştırma projesinin tamamlamış olmanın ve bu caddenin Edirne’nin kültür ve sanat merkezi haline gelmesinin büyük mutluluğunu ve gururunu yaşadığını ifade etti.

IMG_0937

         Başkan Sedefçi, Tahmis Meydanı ve Bedesten dükkanlarındaki esnafı da tek tek ziyaret, kendileri ile sohbet etti.

 20 total views,  2 views today

Next Post

İLKÖĞRETİM HAFTASI ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR.

Geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle okulların, İlköğretim Haftası etkinlikleri sürüyor. İlk gün yapılan açılış törenleri ardından, okullar arası kutlamalar hafta süresince devam edecek.   Bu nedenle İnönü İlkokulu öğrencileri okul bahçesinde bir araya geldi. Öğretmenleri ile birlikte ellerinde dövizlerle okul önünden başlayarak Saraçlar Caddesinin takip […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp