Şehir İçi Ulaşım Bir Türlü Düzene Girmiyor

admin

Şehir İçi Ulaşım  Bir Türlü Düzene Girmiyor

Kentimizde   şehir içi ulaşım ağına yeni araçların katılmasına rağmen  ulaşımda  yaşanan aksaklıklar devam ediyor.

    Özellikle  yolcuların yoğun olduğu,  sabah ve akşam saatlerinde sıkıntıların daha çok  yaşandığını belirten vatandaşlar. Minibüsler şehir içindeki duraklardan dolu olarak hareket etmesi nedeniyle ara duraklarda bekleyen yolcuları almaksızın  transit geçiyor.Buralarda  bekleyen yolcular evlerine gitmek için soğukta uzun süre beklemek zorunda  kalıyorlar.

Bu saatlerde araçlar balık istifi gibi yolcu taşıyor. Bu konuda yetkililere uyarıda bulunduk bir çözüm bulunamadı. Daha önceleri yolcu birikimi durumunda ek araçlar servise sokularak  sorun gideriliyordu.

Minibüsler  ilk duraklarından tamamen dolu olarak kalkmaz, ara duraklar için yolculara  boş koltuk  bırakılırdı.

Bu uygulamaya bir süredir  son verildi.Özellikle mesainin bitişi olan akşam saatlerinde ve sabahları E-5 yolu ara duraklarında ve yeni yerleşim bölgelerinde  yolcuların   araçlara  binmesi işkence haline geliyor.

Ulaşımda yaşadığımız bu işkencenin son bulmasını istiyoruz” değerlendirmesinde bulundularUlasim-sikinti-basliyor-mu_1313053064[1]

 249 total views,  2 views today

Next Post

MUSTAFA ALTUNHAN ''HAKLIYIZ HAKKIMIZI YASAL YOLDAN ARAYACAĞIZ”

MUSTAFA ALTUNHAN” HAKLIYIZ  HAKKIMIZI YASAL YOLDAN  ARAYACAĞIZ” Altunhan şirketler grubu sahibi Mustafa ALTUNHAN Edirne Saraçlar Caddesi’nde ki Hotelinde basın toplantısı düzenledi. Bu toplantıda    firmaları hakkındaki eleştirileri  yanıtladı. Yasal olarak her yerde otogarların dışında  şehirlerarası otobüs seferlerinin  yapılamayacağını  kaydetti. Altunhan, otogar ihalesini 10 milyon Tl  karşılığında  aldıklarını,  otogarda her yazıhanenin ruhsatlı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp