Şehit Yakınları ve Gazilere İftar

admin

Edirne Valisi Ekrem Canalp, şehit yakınları ve gazilerle iftar yemeğinde bir araya geldi. İftara katılan şehit annelerine ve gazi eşlerine anneler günü nedeniyle çiçek takdim edildi.

Ezanın okunmasının ardından iftara katılan şehit yakınları, gaziler ve aileleriyle kurum müdürleri ve vatandaşlar birlikte iftar yaptı.Edirne İl Müftü Yardımcısı Hüseyin Okuş’un dua yapmasının ardından Vali Canalp, şehit yakınları, gaziler ve aileleriyle sohbet etti.

İftara Edirne Milletvekilleri Fatma Aksal, Orhan Çakırlar, Belediye Başkanı Recep Gürkan, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak,  İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile vatandaşlar katıldı.

 652 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’nin en köklü Özel Okulunda neler oluyor?

Edirne’nin en köklü özel okulunda yaşanan olaylar gündeme bomba gibi düştü.. 29 Yıl önce 1990 yılında Beykent Eğitim kurumlarının Başkanı Adem Çelik tarafından Edirne’de açılan İlimizin en köklü ÖZEL Okulu Beykent Koleji’nde sular durulmuyor. 2017 yılının ortasında “2018-2019 Eğitim Öğretim yılı dahil olmak üzere, Edirne’de faaliyet gösteren Özel Beykent Koleji […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp