Şehitler adına mevlit okutuldu

admin

ETSO ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD OKUTTU (1)

 

 

 

 

 

 

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ve Edirne Kadın Girişimciler  Kurulu tarafından  son günlerde artış gösteren  halkı yasa boğan Terör sonucu  şehit  olan Silahlı kuvvetler mensupları ve polisler anısına Cuma Namazı öncesi   Eski Camide Mevlit okundu.   Mevlid’e  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt. Meclis Başkanı Mehmet Eren, Yönetim Kurulu Üyeleri,  Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı  Elmas Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı  Özay Öztürk ve Meclis Başkanı   Fedai Canım ve Yönetim Kurulu Üyeleri  ve vatandaşlar katıldı.

ETSO ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD OKUTTU (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Mevlit Sonunda vatandaşlara lokma  ve helva dağıtıldı.  ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Zıpkınkurt, terör sonucu yaşamlarını yitiren  Silahlı Kuvvetler  mensupları ve polislerin  birbiri ardına şehit olmasının halkı yasa boğduğunu, bir daha böyle acı günlerin yaşanmaması  dileğini  belirterek,  “şehitlerimizin anasına mevlit okutarak onların ruhuna  bağışladık.  Terör nedeniyle genç yaşta yaşamlarını yitiren asker ve polislerimize Allah’tan Rahmet ve kederli ailelerine  baş sağlığı dileklerimizi sunarız “dedi.

ETSO ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD OKUTTU (2)

 

 

 

 

 

 

 

Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas konuşmasında ülkede terörün bir an önce son bulması dileklerini sunarak, “Şehitlerimizin ruhu şad olsun, mekanları cennet olsun, geride kalan ailelerine sabırlar dilerim” diye konuştu.

ETSO ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD OKUTTU (3)

 181 total views,  2 views today

Next Post

Turizmci Nejat Karagöz Mezarı başında anıldı

Edirne’ye uzun yıllarını vermiş turizmci Nejat Karagöz, mezarı başında sevenleri ve turizmciler tarafından anıldı. 1957 doğumlu olup ve Edirne için yıllarını veren turizmci gönül insanı Nejat Karagöz, mezarı başında anıldı. Ailesinin ve bazı turizmci işletmecilerin de katıldığı anma programında sevenleri tarafından dualarla anılan Karagöz için sevenleri, “Edirne’ye sahip çıkan her […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp