Şehitleri anma gününde mevlit okundu, pilav dağıtıldı

admin

18 Mart Şehitler Günü  nedeniyle Edirne Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünce vatandaşlar etli pilav, ayran ve tatlı dağıtımı yapıldı.

Şehitleri anma gününde mevlit okundu, pilav dağıtıldı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Çanakkale Savaşlarının 100. Yılı ve Şehitler Günü nedeni ile Edirne Valiliği, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin iş birliği ile Edirne merkez ve sekiz ilçede cuma namazı öncesinde Mevlid-i Şerif okutuldu. Kılınan cuma namazı sonrasında ise şehit ailelerine ve Vatandaşlara etli pilav, ayran ve tatlı dağıtımı gerçekleştirildi.

Şehitleri anma gününde mevlit okundu, pilav dağıtıldı (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Merkezde Selimiye Camiinde, Enez ilçesinde Fatih Sultan Mehmet Cami, İpsala ilçesinde Alaca Mustafa Paşa Camii, Keşan ilçesinde İki Şerefeli Camii, Uzunköprü ilçesinde Merkez Muradiye Camii, Havsa İlçesinde Sokullu Mehmet Paşa Camii, Süloğlu İlçesinde Merkez Yeni Camii, Meriç ilçesinde Merkez Yeni Camii, Lalapaşa ilçesinde Pirlepeli Davut Emin Camiinde gerçekleştirildi.

Şehitleri anma gününde mevlit okundu, pilav dağıtıldı (4)

 

 

 

 

 

 

 

Şehitleri anma gününde mevlit okundu, pilav dağıtıldı (3)

 176 total views,  2 views today

Next Post

Çağrı Merkezi'nde çalışanlarına spor

Karabıçak Rezidansında görev yapan Çağrı merkezi çalışanlarına kasa süreli eksersiz programı gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü elemanlarının Çağrı merkezinde çalışanlarının katıldığı spor hareketlerinin yapıldığı programa Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak Sağlık Müdürü Muhsin Kirişoğlu ile  çağrı merkezinde görev  yapan650 kişi  katıldı.   […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp