Şehitlerimizin Anneleri ve Eşleri ile Bir Araya Geldik

admin

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Şehitlerimizin Anneleri ve Şehitlerimizin Eşleri ile birlikte “Kadınlar Günü Programında” bir araya geldi.

Edirne Valisi Günay ÖZDEMİR’in eşi Nurcan ÖZDEMİR’in yanı sıra Edirne İl Protokolünde görev yapan Müdürlerin Eşlerinin ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadın Müdürleri ile Şehitlerimizin anneleri ve Eşleri “Kadınlar Günü Programına” katılım sağladı.

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde çalışan Kadın ve ADEP Personelleri  gün boyunca programa katılanlar ile yakından ilgilendi.

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında oluşturulan Kadın Ürünleri Sergisinin açılışından sonra “Kadınlar Günü Programına” katılarak Şehitlerimizin Annelerin ve Şehitlerimizin Eşlerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

 48 total views,  2 views today

Next Post

ETSO personelinin kadınlar günü karanfiller ile kutlandı

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı Mehmet Eren ETSO Personelinin ve ETSO binasında çalışan bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.            Her kadın personeli tek tek çalışma alanında ziyaret ederek günün anlam ve önemine istinaden konuşma yapan Zıpkınkurt ve Eren ETSO binasında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp