Şehrin Göbeğinde Silah Çektiler

admin

Edirne’de iki grup arasında yaşanan silahlı kavgada, şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

Edirne’nin en işlek caddesi olan Saraçlar Caddesi’nde, saat 16.00 sıralarında iki grubun silahlı kavgası paniğe yol açtı. Yaşanan arbedede şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, polis çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı.

Alınan bilgiye göre, aralarında husumet olan iki grup sözleşerek Kaleiçi semtinde buluştu. Gruplardan biri buluşmaya döner bıçakları ile diğer grup ise pompalı tüfekle gelirken, iki grup arasında sözlü tartışma başladı. Birbirlerine saldırmak isteyen grup üyeleri arasında daha sonra kovalamaca yaşanırken, Edirne’nin tarihi çarşılarından Alipaşa Çarşısı’na kadar süren kovalamacada silahlı grup, havaya ateş açarak diğer grup üyelerini korkutmak istedi.

Pompalı tüfekten çıkan kurşun, tarihi çarşının tavanına isabet ederken, çarşıda büyük panik yaşandı. Silah sesini duyan vatandaşlar sağa sola kaçışırken, her iki grubun üyesi de kaçarak gözden kayboldu.

Yaşanan çatışma sonrası polis ekipleri olay yerine gelerek, incelemelerde bulundu. Ateş edilen yere güvenlik şeridi çeken ekipler, çevre dükkânlardaki güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı.AW000798

 226 total views,  2 views today

Next Post

Adaylar Nabız Yokluyor

Mahalli seçim günü yaklaştıkça seçimde aday olmayı düşünen partililer meydanlara çıkıp nabız yoklamaya başladı.”Ben belediye başkanı aday adayı olabilirim” diye kendini bu göreve layık gören veya partililerden ve çevresinden öyle bir sinyal alanlar halkın arasına girip nabız yoklama turuna başladı. Burada bahsettiğim iktidar partisi Ak Partinin Belediye Başkanlığı aday adaylığı. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp