Sel suları altında kalan araç bir gün sonra kurtarıldı

admin

????????????????????????????????????

Pazar günü saat 13.00 sularında Edirne merkezde başlayan sağanak yağış sırasında Çocuklarını DSİ Spor tesislerinde Basketbol antrenmanından alarak geri dönüş yaptığı sırada DSİ köprüsü altında aracı sel suları altında kaldı.

Hasan AK’ın kullandığı Özlem AK’a ait 54.DS.734 plakalı beyaz Renkli 2012 model Wosvagen Polo araç aniden bastıran yağmur sonucu DSİ Köprüsünün altında biriken sel suları nedeniyle hareket edemeyerek su altında kaldı.  Yapılan girişime rağmen araç su içinde kurtarılamadı. Aracın kurtarılması ancak bir gün sonra pazartesi günü saat 09.00 sularında suların çekilmesinden sonra, çekici ile sel suların içinden kurtarıldı. Bu süre zarfında su içinde kalan aracın elektronik sistemleri sudan büyük zarar gördü.

????????????????????????????????????

 

 

 93 total views,  2 views today

Next Post

Sağlık Müdürlüğü hastanedeki çocukları unutmadı

              23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINDA HASTANEDE YATARAK TEDAVİ GÖREN ÇOCUKLARI UNUTMADI Sağlık Müdürlüğü yaptığı açıklamada;23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, sağlıklı çocuklara gün içinde bisiklet dağıtımı tamamlandıktan sonra, Kamu ve özel hastaneler ile Üniversite Hastanesinin çocuk servislerinde çeşitli rahatsızlıklar nedeniyle […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp