Şemsettin Emir, “AK Parti demek, aş demek, iş demek”

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir,  gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Günde 3 saat uykuyla çalışmalarına devam edem Şemsettin Emir, Edirneli hemşerileri için Ankara’da da aynı tempoda çalışacağı sözünü verdi. Gün içinde İpek Yol Fabrikasında çalışanlara seslenen Şemsettin Emir, “AK Parti demek iş demek aş demek. Yeni fabrikaların açılması için, kimsenin işsiz kalmaması için istikrarı destekleyin. AK Parti’yi destekleyin” dedi.

Şemsettin Emir, “AK Parti demek, aş demek, iş demek” (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, 7 Haziran seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gittiği her yerde AK Parti’ye destek isteyen Şemsettin Emir, güçlü bir Edirne için Ankara’da var gücüyle çalışacağını dile getirdi.

Şemsettin Emir, günün ilk ziyaretini Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç’ı ziyaret etti. Şoför esnafının sorunlarını Başkan Erbey Kılıç’tan dinleyen AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, kendisinin de Edirne’de bir esnaf olduğunu hatırlatarak, esnafın derdini iyi bildiğini dile getirdi.

Esnaflığın ne kadar zor olduğunu iyi bildiğini ifade eden Şemsettin Emir, “Çekin, senedin ne olduğunu iyi bilirim. Esnafımızın derdinden anlarım. Edirne’de esnafımızın güçlenmesi için elimden geleni yapacağım. Sizlerden biriyim, yani sorunlarınızı bende yaşıyorum. Sorunlarınızı başkasından duyan biri gibi değilim. Çözüm konusunda Ankara’da elimden geleni yapacağım. Edirne halkı ve esnafımızın dertlerini ve sorunlarını çözmek için Ankara’da güçlü bir sesiniz olacak. Bunun için Edirne’nin beni desteklemesini istiyorum. Beni ne kadar güçlü gönderirseniz, o kadar güçlü sesim olur” dedi.

Edirne’deki şoför esnafından da büyük bir destek alacağına inandığını dile getiren Şemsettin Emir, esnafın hizmete ve istikrara destek vereceğine inandığını da sözlerine ekledi.

Şemsettin Emir, “AK Parti demek, aş demek, iş demek” (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ardından sokakta halkı da selamlayan Şemsettin Emir, halkın kendisine gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti de dile getirdi. ‘Bizim Şemsettin abımız’ diyerek Şemsettin Emir’in elini sıkan vatandaşlar karşısında Şemsettin Emri, “Edirneliler, bana sahip çıkıyor. Benim Edirne’ye yapacağım çok iş var. Edirnelilere hizmet etmek benim için büyük bir onurdur. Edirne halkının içinden biri olarak, kentimiz için elimden ne geliyorsa yapacağım. Benim siyasi bir telaşım yok. Bir dönem daha vekil olmak gibi bir derdim yok. Derdim, varsa yoksa Edirne” şeklinde konuştu.
Şemsettin Emir,  ardından Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsünün düzenlemiş olduğu, Tarımsal Araştırmada Trakya Buğday Teknik Çalışma Kurulu Toplantısına katıldı.

Şemsettin Emir, “AK Parti demek, aş demek, iş demek” (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

“İSTİKRARIN DEVAMI İÇİN AK PARTİ’YE OY VERİN”

Şemsettin Emir, yapısı ile dünyanın en prestijli mimarlık ödüllerinden biri olan Aga Khan Mimarlık Ödülü’nü alan İpekyol  Fabrikasını ziyaret etti. Burada Fabrika Genel Müdürü Yaşar Ayaydın ve AK Parti yönetim kurulu üyesi Umut Ayaydın’la bir araya geldi. İpekyol Yöneticileri Şemsettin Emir’e destek sözü verdi.

Ardından yaklaşık 700 fabrika çalışanına seslenen Şemsettin Emir,fabrika çalışanlarından da destek sözü aldı.

Siyasi istikrarın önemine dikkat çeken Şemsettin Emir, “Siyasi istikrar ekonomik istikrarı da beraberinde getirir. İstikrarın devamı, iş kaygısını ortadan kaldırır. Fabrikalar çalışır, işyerleri kapanmaz, çalışanda evine ekmek götürebilir. İstikrarın olmadığı zamanlarda yaşanan krizleri hatırlayın. Krizlerin yükünü hepimiz çektik. Bugün geldiğimiz nokta herkes tarafından görülüyor.

Şemsettin Emir, “AK Parti demek, aş demek, iş demek” (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti demek aş demek, iş demektir. Yeni fabrikaların açılması, kimsenin işsiz kalmaması için AK Parti’ye oy verin. İstikrarın devamı için AK Parti’yi destekleyin. Biz öyle boş konuşmayız. Onlar konuşur, ama AK Parti yapar” dedi.

GÜNDE 3 SAAT UYKUYLA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Edirne’ye ve Türkiye’ye hizmeti her şeyin üstünde tutan Şemsettin Emir, gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Edirne’nin kazanması için, Edirne’ye hizmet aşkıyla gece gündüz yollarda halkın desteğini isteyen Şemsettin Emir, günde 3 saat uykuyla çalışıyor.”

 

 

 


 162 total views,  9 views today

Next Post

Tarla günü kutlandı

Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsünde geliştirilen buğday, arpa, yulaf çeşitlerinin tanıtımı amacıyla yapılan tarla günü etkinlikleri, Tarla Günü,  Trakya Buğday Teknik Çalışma Gurubu Toplantısı Tarımsal Araştırma Enstitüsünde yapıldı.               Buradaki toplantıya Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, il Jandarma Komutanı Jan. Alb Kamuran Ersan, Milletvekili Adayı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp