Şemsettin Emir Başbakanla görüştü müjdeli haberlerle döndü

admin

AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu biraraya geldi.

İstanbul Hisarüstü Metro hattı açılış törenine Başbakan Davutoğlu’nun özel davetlisi olarak katılan Emir, İstanbul’dan Edirne için güzel haberlerle döndü.

Şemsettin Emir Başbakanla görüştü müjdeli haberlerle döndü   (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Açılış sonrasında Başbakan Davutoğlu ile birlikte Başbakanlık çalışma ofisine geçen Emir, Edirne için önemli projelerin sözünü aldı.

Emir’e destek sözü veren Başbakan Davutoğlu, Serhat Kenti Edirne’nin hak ettiği konuma gelmesi için ne gerekirse yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Başbakan Davutoğlun’dan almış olduğu destek ile Edirne’ye daha güçlü bir şekilde dönen Emir, Edirne’nin umudu haline dönüştü.

Edirne’nin görmediği hizmetleri bu dönemde göreceği sözünü veren Emir, en büyük hayalinin 40 yıl sonrada anılacak hizmetler bırakabilmek oluğunu anlattı.

Şemsettin Emir Başbakanla görüştü müjdeli haberlerle döndü   (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Türkiye yolunda Şemsettin Emir’e de büyük bir görev düştüğünü dile getiren Başbakan Davutoğlu, bu süreçte milletin derdini kendine dert edinen insanlara ihtiyaç olduğunuvurguladı.

92 Yıl Osmanlı’ya başkentlik yapmış bir şehirde millete vekillik yapmanın büyük ve onurlu bir görev olduğuna dikkat çeken Emir, milletvekili olduğundan hiçbir kimsenin kapıdan boş dönmeyeceğini dile getirdi.

AK Parti Edirne Milletvekilliğinin açıklanmasının ardından kendisine gelen taleplerin tamamının çözüme kavuştuğunu hatırlatan Emir, bu seçimde AK Partiyi birinci parti yaparak Edirne’yi hizmet kervanına dahil edeceklerini söyledi.

Şemsettin Emir Başbakanla görüştü müjdeli haberlerle döndü   (1)

 186 total views,  2 views today

Next Post

Borsa yönetimi çocuk bayramını kutladı

          Edirne Ticaret Borsası  Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Fedai Canım  yaptıkları ortak açıklamada 23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Borsa yöneticilerinin kutlama mesajı şöyle; “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve Ulu Önder Atatürk’ün, tüm dünya çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp