Şemsettin Emir, durmaksızın çalışıyor

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

“Edirne’de sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız” sloganıyla yola çıkan Şemsettin Emir, 7 Haziran seçimlerine günler kala aralıksız bir şekilde çalışıyor.

Şemsettin Emir, durmaksızın çalışıyor (2)

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretlerini tüm hızıyla sürdüren Şemsettin Emir ilk ziyaretini Kapıkule yolu üzerindeki  ve  Kapıkule Gümrük Sahası içindeki tesisleri ziyaret etti. Burada halkın ve çalışanların sorunlarını dinleyen Şemsettin Emir, sorunların sırasıyla çözüleceğini dile getirdi.

Ardından Modavizyon Fabrikası Müdürü Turgut Demir’i ziyaret eden Şemsettin Emir, Modavizyon çalışanlarını da ziyaret ederek çalışanları selamladı. Çalışanlardan AK Parti’ye destek isteyen Şemsettin Emir, siyasi istikrarın devamının ekonomiye güç vereceğini ve işsizlik sorununu ortadan kaldıracağını dile getirdi.

Şemsettin Emir, durmaksızın çalışıyor (3)

 

 

 

 

 

 

 

Gittiği her yerde ilgiyle karşılanan Şemsettin Emir, halkın ilgi ve alakasından memnun olduğunu ifade ederek, AK parti iktidarının 13 yıldır halkın hizmetinde canla başla çalıştığını ifade ederek, “Bana ilime hizmet etme imkanı tanındı. Halkımızın da güçlü bir desteğiyle, elime geçen hizmet etme şansını en iyi şekilde yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Ben Edirne’de doğdum, Edirne’de öleceğim. Kentime en iyi şekilde hizmet ederek, çözüm noktasında sorun yaşayan her sorunu çözeceğim. Edirne’de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” şeklinde konuştu.

Şemsettin Emir, günün akşamında da Geçkinli, Akardere, Büyük Gerdelli ve Taşlısekman köylerinde üreticiyle bir araya gelecek.

Şemsettin Emir, durmaksızın çalışıyor (1)

 14 total views,  2 views today

Next Post

CHP milletvekili adayları esnafla kahvaltıda buluştu

CHP Edirne Milletvekili adayları Sanayi sitesi Tadım restoranda düzenlenen kahvaltılı toplantıda sanayi sitesi esnafları ile bir araya geldi. Yapılan toplantıya Edirne Belediye Başkanı  Recep Gürkan, CHP Milletvekili adayları Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan ve  Gürkan Güneser, İl Genel Meclis üyeleri  Mehmet Geçmiş Mehmet Özçuhacı,Erdoğan Taşın, Merkez İlçe Başkanı Şenol Güneş Eski […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp