Şemsettin Emir iş dünyası ile bir araya geldi

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, Edirne’de iş adamları ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya geldi. İş Dünyasından kendisine destek isteyen Şemsettin Emir, AK parti iktidarı döneminde Edirne’ye çok sayıda yatırımın yapıldığına dikkat çekti. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bu dönemde Edirne’ye büyük katkısı olacağını vurgulayan Şemsettin Emir, “Edirneliler bu defa kendiler için, çocukları için oy kullansınlar” dedi.

Şemsettin Emir, DSİ Sosyal Tesislerinde İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya geldi. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren, Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk, Borsa Meclis Başkanı Fedai Canım, Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Emin İnağ, Sivil Toplum Kuruluşu Yönetim Kurulu Üyeleri  ve çok sayıda iş adamının katıldığı toplantıda konuşan Şemsettin Emir, Edirnelilerin artık ideolojiyi bir kenara bırakarak çocuklarının geleceği için oy kullanmasını istedi.

Şemsettin Emir iş dünyası ile bir araya geldi (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Şemsettin Emir, 13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde Edirne’ye çok sayıda yatırımın geldiğine dikkat çekerek, “Çok şükür bizim Edirne’nin her köşesinde ceketimizi asacağımız bir çivimiz var. Diğerleri ne yapmış. Edirne’de bir tane çaktıkları çivi, göstersinler.

Bunların bir tek çivisi yok. İnadına dedemin partisi demeyi bırakın, hizmete, geleceğimize oy verelim” dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yeni dönemde Edirne’ye büyük katkıları olacağını dile getiren Şemsettin Emir, “Edirneliler bu seçimde ideolojiyi bırakarak, kendiniz için Edirne için oyunuzu verin. Edirne’nin kalkınması için, hizmete oy verin. İlk defa içinizden bir Milletvekili oluyor. Bu arkadaşınız güçlü bir destekle Ankara’ya gönderin” dedi.

Şemsettin Emir, Edirne için canla başla çalışacağını da dile getirerek, 35 yıllık siyasi yaşamında hiç kimsenin önünde ceketini iliklemediğini de sözlerine ekledi.

Şemsettin Emir iş dünyası ile bir araya geldi (2)

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti’ iktidarı döneminde Edirne’ye çok sayıda yatırım yapıldığına dikkat çeken Şemsettin Emir, “Ama yetmez, tarihi bir fırsat içerisindeyiz. Bu fırsatı iyi değerlendirelim. Edirne için kol kola girip çalışalım” dedi.

BİR TEKME DE BEN ATARIM

Şemsettin Emir, kimilerinin Edirne’nin CHP’nin kalesi olduğunu söylediğini dile getiren Şemsettin Emir, Edirnelilerin artık hizmete destek vereceğini, bu tür söylemlerle halkı kandırmaya çalıştıklarını vurguladı.

“Siyaset millete hizmet için yapılır. Kim Edirne’nin önünü tıkarsa bir tekme de ben atarım. Kimse Edirne’nin önünü kapayamaz…” diyen Şemsettin Emir, Edirne’nin bundan böyle pilot bölge olmayacağını dile getirdi.

HER İHTİYAÇ DUYULDUĞUNDA EDİRNELİLERİN YANINDA OLACAĞIM

Şemsettin Emir, Edirne için herkesin kol kola girerek çalışması gerektiğini dile getirerek, “Artık kol kola girmeliyiz. Edirne için çalışmalıyız. STK’lara sesleniyorum. Bundan sonra Ankara’da bir şeye ihtiyacınız olduğunda ben varım. Edirne’yi birlikte ileriye taşırız. Edirne’ye yeni iş alanları açmak için birlikte çalışmalıyız. Çalışmayan STK varsa ben gelip onun çalışması için mücadele vereceğim. Edirne için benden ne isterseniz isteyin, hepsini yerine getirmek için çalışacağım” dedi.

Şemsettin Emir iş dünyası ile bir araya geldi (1)

 

 

 

 

 

 

 

CHP’YE YÜKLENDİ

Şemsettin Emir, muhalefet Partisi CHP’nin bundan önceki seçimlerde iki milletvekili çıkarttığına dikkat çekerek, “Muhalefet partisi iki milletvekili çıkartıda ne oldu. Ben geçen gün Kemal Değirmendereli’ye sordum, (ne yaptın) diye.  9 tane soru önergesi vermiş. Sadece bu… Bütün hizmeti bu…

Muhalefet de olsan Edirne’nin hakkını hukukunu Ankara’da arayasın diye gönderdi Edirneliler seni. Birde bir arkadaşımız da Belediye Başkanı olmak için iki yıl sonra geri döndü. Edirneliler seni Edirne’nin hakkını hukukunu aramak için Ankara’ya gönderdi. Geri gelip Belediye Başkanı olasın diye değil. Şimdi hala ideolojiyle, dedemin partisi söylemleriyle Edirnelilerden destek istiyorlar. Edirnelileri artık çocuklarının geleceğini geleceği için AK Parti’ye destek verecektir” dedi.

Edirne’de yeni fabrikaların kurulması gerektiğini, gençlerin iş bulması gerektiğini de dile getiren Şemsettin Emir, “Hep birlikte yürüyerek gençlerimizin başka illere gitmesinin önüne geçeceğiz” diye konuştu.

Şemsettin Emir iş dünyası ile bir araya geldi (4)

 100 total views,  2 views today

Next Post

Tablet bilgisayarlar törenle öğrencilere dağıtıldı

FATİH Projesi kapsamında; Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in katılımıyla, 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencilerine tablet bilgisayar dağıtımı Devecihan Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Fatih Projesi kapsamında Edirne’de yaklaşık 1000 Öğretmene Hizmet İçi Eğitim verilmiş, 44 ortaöğretim kurumunda toplam 1142 sınıfa Etkileşimli Tahta kurulumu yapılmış ve 2015 Eylül ayı sonuna […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp