Şemsettin Emir, sanayi esnafı ve çalışanlarıyla bir araya geldi

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününde Sanayi esnafı ve çalışanlarını ziyaret etti.

Sabahın erken saatlerinde çalışmalarına ziyaretlerine başlayan Şemsettin Emir, Yeni Sanayi Sitesi Yönetimiyle bir araya geldi. Yeni Sanayi Sitesi Dernek Başkanı Fikret Üstev ve yöneticilerden sanayini sorunlarını dinleyen Milletvekili adayı Şemsettin Emir, Edirne’deki küçük sanayicinin sorunlarını çözmek için şimdiden çalışmaya başladı.

Şemsettin Emir, sanayi esnafı ve çalışanlarıyla bir araya geldi (2)

 

 

 

 

 

 

 

Ardından sanayi esnafını ve çalışanları ziyaret eden AK Parti Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, sanayi esnafının ve çalışanlarının Emek ve Dayanışma günlerini kutladı. İktidarın her zaman emekten yana olduğunu ifade eden Şemsettin Emir, “Başbakanımız Karayollarında çalışan taşeron işçileri kadroya alarak bunu gösterdi. Diğer taşeron çalışanlarımızla ilgili de seçimden sonrası için müjdeli haberlerimiz var.  Böyle bir günde emekçi çalışanlarımıza bunu hatırlatmak isterim” dedi.

Şemsettin Emir, sanayi esnafı ve çalışanlarıyla bir araya geldi (1)

 

 

 

 

 

 

 

İktidar olarak, siz alın teriyle çalışanların her zaman yanında olduk ve olmayada devam edeceğiz diyen Şemsettin Emir, sanayide şunları söyledi:,

“Yunanistan’dan gelen arızalı araçlar Edirne Sanayisinde tamir edilmesi için gereken düzenlemeleri biz yaptık. Siz sanayicilerimizin gelirini artırmak için elimizden gelen desteği göstermekteyiz. Her zaman dediğimiz gibi, (onlar konuşur biz yaparız.)

Şemsettin Emir, sanayi esnafı ve çalışanlarıyla bir araya geldi (3)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’nin sesini Ankara’da daha etkin duyurmak için hepinizin desteğini istiyorum. İktidar partisinde vereceğiniz destekle, Edirne’nin önü açılacaktır. Edirne’deki sesiniz olmak için sizlerden destek istiyorum.”

Şemsettin Emir Sanayideki esnaf ve çalışanlarla tek tek tokalaştı.

 

 

 123 total views,  5 views today

Next Post

Özcan, “yaz günleri iki kat nüfusa hizmet veriyoruz”

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan belediye çalışmaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada,  yeni dönemde göreve geldiğinden bu yana bir yıl geçtiğini, Keşan nüfusunun turizm sezonunda 150 bine yaklaştığını belirterek şunları söyledi; “ bilindiği gibi kıştan çıktık iki tane mücavir alanımız var, yayla sahiline atık su aratma tesisi başlattık. Bu en […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp