Şemsettin EMİR Ziraat Odası’nı ziyaret etti

admin

Edirne Ziraat Odası Odasını ziyaret eden  AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, bölge çiftçisinin büyük bir sorununu gidermek için düğmeye bastı.

Seçim çalışmaları kapsamında Edirne Ziraat Odasını ziyaret eden Emir, yaşanan su taşkınları sonrasında kumla dolan arazilerin temizlemesi için harekete geçti.

Şemsettin EMİR Ziraat Odası'nı ziyaret etti (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

“Milletin derdi benim derdimdir” diyen Emir, Tarım ve Maliye Bakanlığı ile yaptığı görüşmelerin bir kaç gün içinde sonuçlanacağını söyledi.

Arazilerde bulunan kumların temizlenmesi için 12 milyonluk bir ödenek çıkarmanın uğraşını verdiklerini anlatan Emir, Edirne’de yaşanan her sorunun takipçisi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Edirne Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Yorulmaz, Ziraat Odası Başkanı Meclis Başkanı Erdal Akgün ve yönetimin hazır bulunduğu ziyarette sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Edirne Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Yorulmaz, Çeltik ekiminin yaklaştığı bir dönemde hala arazilerde bulunan kumların hala temizlenmemiş olmasının büyük bir sıkıntı yarattığına dikkat çeken Yorulmaz, konu ile ilgilenen Emir’ teşekkür etti.

Şemsettin EMİR Ziraat Odası'nı ziyaret etti (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Sohbet havasında geçen ziyarette Emir’e ziyaretten dolayı teşekkür eden Yorulmaz, ziraat Odası’nın milletin yeri olduğunu bu kapının kendilerine her zaman açık olduğunu vurguladı.

“Üretici kazanırsa Edirne, Edirne kazanırsa Türkiye kazanır” diyerek üretmenin önemine değinen Emir, yeni Türkiye sevesi ile yola çıkan biri olarak Yarının bu günden daha iyi olacağı sözünü verdi.

 

 

 8 total views,  2 views today

Next Post

3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü günü

Her yıl 3 Mayısta Birleşmiş Milletlerin 20 Aralık 1993 tarihinde kabul ettiği karar gereği Dünya Basın Özgürlüğü günü olarak kutlanıyor.             Bugün Türk basının özgün olmadığını Uluslararası basın kuruluşları açıklıyor. Dünya’da Taylan ve Ekvator’dan sonra basın özgürlüğü konusunda en hızla gerileyen ülke Türkiye. Ülkemizde halkın özgürce haber alma özgürlüğü ota […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp