Şemsettin EMİR’i de fişlemişler!

admin

Şemsettin EMİR’i de fişlemişler!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 Haziran 2015 Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde partisi tarafından Edirne’de birinci sıradan aday gösterilen ancak 1 Kasım 2015 Erken Seçimleri’nde ise liste dışı kalarak şok olan Şemsettin Emir’in de Gülen Cemaati’nin hışmına uğradığı iddia ediliyor. Emir’in, FETÖ tarafından fişlendiği ve 17 Ağustos 2014 tarihli Akşam Gazetesi’ndeki “Edirne’yi fişlemişler” haberinde de yer aldığı gibi hakkında, “Tayyipçi, sakıncalı, ihbarlı. İtibarsızlaştırılmalı, önü kesilmeli” şeklinde not düşülmesi, Emir’in parti içinde önünün kesildiği iddialarını gündeme getirdi.

Edirne’de FETÖ tarafından fişlenen 2 bin 500 kişiden biri olduğu iddia edilen Şemsettin Emir, 7 Haziran 2015 seçimlerinde adaylık başvurusu yapmamasına rağmen Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından Edirne birinci sıra milletvekili adayı gösterilmiş ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde ise bu kez adaylık başvurusu yapmasına rağmen liste dışı kalmıştı. 1 Kasım 2015 seçimlerinde AKP’nin ikinci ve üçüncü sıra adaylarında hiçbir değişiklik yapılmazken Emir’in yerine birinci sıradan şimdiki milletvekili Rafet Sezen gösterilmişti.

Söz konusu gelişmelerin ardından Şemsettin Emir’in, FETÖ tarafından fişlendiği ve yeniden aday gösterilmeyerek parti içinde önünün kesildiği iddiaları Edirne gündeminde tartışılırken Emir’in konuya ilişkin açıklama yapıp yapmayacağı merakla bekleniyor.

 

 97 total views,  2 views today

Next Post

656. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nin tarihi belli oldu

              656.Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nin tarihleri belli oldu. Edirne Belediye Encümeni’nin aldığı karar doğrultusunda 656. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali 10-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlenecek. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan dev çınar Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin 656.’sını 10-16 Temmuz 2016 tarihlerinde gerçekleştireceklerini söyleyen Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp