Şemsettin Emir’in Keşanlılarla dev buluşması

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, dün akşam Keşanlılarla buluştu. Dev bir miting havasında geçen buluşmada Şemsettin Emir, büyük bir coşkuyla karşılandı. Şemsettin Emir, AK Parti’nin hizmet partisi olduğunu dile getirerek,  tüm Keşanlıların desteğini istedi.

Şemsettin Emri, Keşan’da büyük bir sevgi ve coşkuyla karşılandı.

Gittiği her yerde büyük bir destekle karşılanan Şemsettin Emir, dün gece Keşan’a adeta çıkartma yaptı. Keşan’da büyük bir kalabalık tarafından karşılanan Şemsettin Emir, burada halka seslendi. Dev bir miting havasında yaşanan buluşmada AK Parti Milletvekili adayları Fatma Aksal ve Mustafa Okur’un yanı sıra ilçe başkanları, belediye başkanları ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Şemsettin Emir’in Keşanlılarla dev buluşması  (2)

 

 

 

 

 

 

 

Keşan’da büyük bir kalabalık tarafından karşılanan Şemsettin Emir, alanı dolduranların bir çoğuyla tek tek tokalaştı. Ardından halka seslenen Şemsettin Emir, elini sıkamadığı tüm Keşanlılardan özür diledi.

“Gün birlik ve beraberlik günü” diyen Şemsettin Emir, Edirne halkının artık beraber hareket etmesi gerektiğini vurguladı.

Keşan’dan güçlü bir destek isteyen Şemsettin Emir, “Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun Edirne’ye büyük bir sevgisi var. Edirnelilerde bu sevgiyi karşılıksız bırakmayacaktır. Edirne’de AK Parti’ye büyük bir destek verecektir. Bu desteğin karşılığıda hizmet olarak geri dönecektir” dedi.

Şemsettin Emir, 13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde Edirne’ye çok sayıda yatırımın geldiğine dikkat çekerek, “Edirne’nin her köşesinde ceketimizi asacağımız bir çivimiz var. İnadına dedemin partisi demeyi bırakın, hizmete, geleceğimize oy verelim. İdeolojiye değil, hizmete oy verin. Geleceğiniz için oy verin. Çocuklarımızın geleceğine oy verin” dedi.

Şemsettin Emir’in Keşanlılarla dev buluşması  (1)

 

 

 

 

 

 

 

Halkın içinde her zaman ulaşılabilen bir vekil olacağının altını çizen Şemsettin Emir, “AK Parti demek hizmet demek, aş demek, iş demek” şeklinde konuştu.

7 Haziran’da Keşandan büyük bir destek alacağına olan inancının tam olduğuna dikkat çeken Şemsettin Emir,

“AK Parti kurulduğu günden bu yana hizmet partisi olmuştur. Halkın partisi halka hizmet için çalışıyor. Sevgili Keşanlı hemşerilerim bu seçimde şapkanızı önünüze koyarak bir düşünün. AK Parti ne yaptı, CHP ne yaptı. Edirnelileri ve Keşanlılar bu seçimde kesinlikle AK parti’ye destek olacaktır. Bu seçimlerde Edirne’nin tamamı AK Parti’ye oy vererek, hizmet isteyecektir. Bizde hizmetin gelmesi için var gücümüzle çalışacağız.

Benim Derdim Milletvekili olmak değil. Edirne’ye daha fazla hizmet edebilmek için hepinizin desteğine ihtiyacım var. Beni Ankara’ya ne kadar güçlü gönderirseniz, benim Ankara’daki sesim o kadar güçlü olacaktır.

Edirnelilerin bize verdiği güçlü destekle daha fazla hizmeti ve yatırımı Edirne’ye çekme derdindeyim.  Millete hizmet etmek için çaba harcıyoruz.”

Şemsettin Emir, konuşmasının ardından halkın içine girerek, vatandaşla birlikte oldu.

Şemsettin Emir’in Keşanlılarla dev buluşması  (3)

 111 total views,  5 views today

Next Post

Faik Öztrak tırcıların dertlerini dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkan Yardımcı ve Tekirdağ Milletvekili Adayı Faik Öztrak, Kapıkule Sınır Kapısı’nda tır kuyruğunda bekleyen tır şoförlerini dinledi. Şoförlerin tır kuyruğundaki problemlerinden dolayı yakınmaları üzerine Öztrak, bu sorunları gördüğünü ve bundan dolayı TBMM’ye bir soru önergesi verdiğini söyledi.               Öztrak, şoförlerin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp