Sendikacılardan Edirne Ajans’a Ziyaret

admin

Birleşik Kamu İş Edirne İl Temsilcisi Hikmet Bölükbaşı ile Eğitim İş Edirne Şube Başkanı Nazım Kırcı, ile birlikte Edirne Ajans Medya Grubunun yeni mekanını ziyaret edip kutlamak istediklerini belirten Kırcı ve Bölükbaşı’yı Edirne Ajans Medya Grubu  Sahiplerinden  Necmi Engin ve Hakan Akkan ile gazetemiz çalışanları karşıladı.

eğitim-iş ziyaret (3)

 

Sendika temsilcileri, böyle güzel bir mekana sahip olduğu için Edirne Ajans Medya Gurubunu kutladıklarını, bugüne kadar Edirne Ajans Medya Grubunun gazete ve radyo’da  tarafsız bir politika izlediğini,  bir süre sonra açılacak Televizyon yayını ile haber ağının daha da genişleyeceğini belirterek, Edirne Ajans gazetesinin sendikal haberlere duyarlı davrandığını  söylediler.

eğitim-iş ziyaret (1)

Edirne Ajans Medya Grubu Sahiplerinden Necmi Engin yaptığı konuşmasında kurumun bugüne kadarki gelişmelerini dile getirdi. Yeni mekânda daha rahat koşullarda Edirne halkına hizmet vermekten mutluluk duyduklarını belirten Engin; “Bugüne kadar radyo ve gazetemizle halkımıza yayıncılık  hizmeti verdik. Bu yıl televizyonumuzun da yayına girmesi ile haber ağımız daha da artacak. Böylece Edirne’de Radyo, Gazete ve Televizyon imkanı bulunan tek firma konumuna geleceğiz.Edirne halkına hizmet etmekten haber ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi

Edirne Ajans Medya Gurubunu ziyaret eden sendika başkanları daha sonra Ajans sahipleri ile birlikte  tesisleri gezdiler.

 

 24 total views,  2 views today

Next Post

UYUSUN DA BÜYÜSÜN NİNNİ.1

Bebeleri uyuturken anneleri bir diz tekerleme sözcüklerden oluşan ninni söylerler. Çoğu kez “uyusun da büyüsün tıpış tıpış yürüsün”  kelimeleri ile başlayan ninniyi dinleyen bebelerin bir süre sonra göz kapaklarının kapandığı mışıl mışıl uyuduğunu görürüz.   Dünyanın her yerinde farklı sözcüklerle de olsa ninni ile bebekleri uyutma yöntemi vardır. Bebelerin sağlıklı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp