Şentop “Muhalefet Partileri İktidar Olmak İstemiyor”

admin

Lalezar restoranda düzenlenen yemekli toplantıya Belediye Başkan Adayı Ahmet Günşen, İl ve merkez ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları ile diğer davetliler katıldı. İl başkanı Müjdat Kahve’nin kısa açıklamasından sonra söz alan AK Parti Seçim işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, bugüne kadar olan siyasi çalışmaları ve özgeçmişi konusunda bilgi verdi.

Mustafa Şentop (2)

TİKA ‘nın Balkanlardaki etkinliğinin kendi iktidarları döneminde arttığını belirterek Şunları kaydetti; “ Biz baklalardaki soydaşlarımıza desteğimizi sürdürmek zorundayız. Balkanlar Türkiye’nin güvenliği açısından da önemlidir. Ülkemizin güvenliği Bosna’dan Kerkük’te devam eder. Buralardaki güvenliği zaafa uğratmamak gerekir.

Mustafa Şentop (4)

30 Mart seçimleri nedeniyle buradayız. Muhalefet partilerinin seçim propagandalarını dinlediğimizde ülkede adeta yerel seçim değil de genel seçim yapılacağını sanıyorsunuz. Ülkede adeta referandum yapılıyor havası yaratılıyor. Yerel seçimler sadece yerel seçimlerin tartışıldığı bir ortamda yapılmalı” diyen Şentop konuşmasında İstanbul belediyesinin çalışmalarından örnekler verdi. Ayni başarının Edirne Belediyesinde de uygulamak istiyoruz. Ak Belediyecilik ile Edirne’yi buluşturalım” dedi.

 

ahmet günşen Mustafa Şentop
Mustafa Şentop (3)
Mustafa Şentop (5) Mustafa Şentop (6) Mustafa Şentop (7) Mustafa Şentop (8) Mustafa Şentopkpk

 

 

 

 94 total views,  2 views today

Next Post

Başbakan Erdoğan Edirne’ye Geliyor..! İlklerin Radyosu “Radyo SU” Mitingi Canlı yayınlıyor..!

AK Parti Edirne İl Seçim Koordinasyonu Başkanı Av. Ayhan Demir gazetemize yaptığı açıklamada; Başbakan Recep Tayyip  Erdoğan’ın 19 Mart 2104 Çarşamba günü Edirne’ye gelip saat: 12:00’de Edirnelilere hitap edeceğini belirterek sözlerine şöyle devam etti; “ Sayın Başbakanımız Recep Tayip ERDOĞAN 19 Mart 2014 Çarşamba günü saat: 12:00’de Edirnelilerle Selimiye Meydanında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp