Serhat Koleji Öğrencisinden Kişisel Resim Sergisi

admin

Serhat Koleji öğrencilerinden Burak Kaan KOCADAĞ Kipa’da üçüncü kişisel resim sergisini açtı. Serginin açılışını Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ÖZCAN, Serhat Koleji Okul Müdürü Nidai KIRAÇ ve Ahmet KOCADAĞ birlikte gerçekleştirdi.

 

Burak Kaan KOCADAĞ’ın ailesi, öğrencilerinin bu başarısında Serhat Koleji’nin ve Serhat Koleji Resim Öğretmeni Selda ÇİROZ’un katkısının büyük olduğunu, yaptıkları yönlendirmelerle öğrencilerinin yeteneklerinin açığa çıkarıldığını, bundan dolayı okul yönetimine ve Resim Öğretmeni Selda ÇİROZ’a teşekkür ettiklerini söyledi.

 

Büyük beğeni toplayan resim sergisinde kuru boya, pastel boya, kolaj, quiling çalışmaları yer aldı.4

 137 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesinden Hayvan Sevgisi Konulu Resim Yarışması

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen “Hayvan Sevgisi” konulu resim, kompozisyon ve fotoğraf yarışması sonuçlandı. Edirne Belediye Başkanlığı Veteriner İşleri Müdürlüğü Sokak Hayvanları Barınağı Birimi koordinasyonunda, hayvan sevgisini aşılama ve koruma bilinci oluşturmayı amaçlayan fotoğraf yarışması 19 Nisan 2013 tarihinde Hafızağa Konağı’nda ki değerlendirmenin ardından sonuçlandı. RESİM YARIŞMASI “Dünya Veteriner Hekimler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp