SERHAT KOLEJİ TEOG sınavına hazır

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

28-29 Kasım’da TEOG Sınavı’na girecek olan 8. Sınıf öğrencilerimize okulumuzda sınav provası yapıldı.

serhat koleji-sınav (2)

TEOG Sınavı formatında uyguladığımız sınavda ilk gün öğrencilerimiz Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi; ikinci gün ise Fen ve Teknoloji, İnkılap Tarihi ve İngilizce derslerinden sınav oldular.

serhat koleji-sınav (4)

Sabah bahçede sınıflara göre sıra olan öğrencilerimiz sınıf öğretmenleri eşliğinde sınıflarına çıktılar. Numara sıralarına göre tekli oturarak sınav oldular. 40 dakika sınav 30 dakika mola şeklinde uygulanan sınav gerçek sınavdan farksızdı. Öğrencilerimiz ilk 30 dakikalık dinlenmede kantindeki onlar için hazırlanan ikramları yiyerek rahatladılar. 9.00’da başlayıp 12.00’de biten sınav sonrası ilk gün konferans salonunda günün değerlendirmesi yapıldı. Serhat Koleji Öğretmenleri tarafından sınavda yapılmaması gereken hatalar öğrencilere hatırlatılarak öğrencilerin görüşleri alındı.

serhat koleji-sınav (5)

İkinci gün ise sınav sonrası öğrencilerin rahatlaması için patlamış mısır eşliğinde film keyfi yapıldı.

TEOG Sınavı’na girecek öğrencilerimize başarılar dileriz.

 138 total views,  2 views today

Next Post

Saadet Partisinden Esnaf Ziyareti

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com HABER – FOTO : FİKRİ AK Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali DEMİRKIRAN esnafları ziyaret etti. Taksici Esnafı ile görüşüp onların dertlerini dinleyen İl Başkanı Ali DEMİRKIRAN çözüm yolları bulmak için çaba harcıyor. Son zamanlarda kepenk kapatan esnafın çoğaldığını belirten […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp