Serhat Kolejinde Coşkulu Kutlama

admin

Ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Özel Serhat Koleji’nde 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılı ilk öğretim haftası büyük bir sevinç ve mutluluk içinde kutlandı.
bu2

 

İlköğretim haftası saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Okul Müdürü Nidai KIRAÇ’ın açılış konuşması ile başladı. Şiirler, şarkılar ve güzel sözler eşliğinde devam etti. Okulumuzda geleneksel hale gelen okulun ilk açılış gününde okula ilk gelen öğrenciye okul müdürü tarafından altın hediye edildi.

bu2[1]

Daha sonraİlköğretim haftası kapsamında çocuklarımızın eğitim-öğretim hayatına daha coşkulu ve eğlenceli başlamaları için gülerken düşündüren, düşündürürken güldüren “Nasreddin Hoca” okulu ziyaret etti.

IMG_6023

Konferans salonunda yapılan tiyatro ile öğrenciler büyük bir mutluluk yaşadılar.Enfes bir günü daha geride bırakan öğrenciler Serhat’lı olmanın farkını bir kez daha yaşadılar.


IMG_6121

 

 

 

 58 total views,  2 views today

Next Post

SONRADAN ÇARK EDENLER

Bazı kişiler ilerleyen yaşlarında bir bakıyorsunuz yaşamında beklenmeyen bir değişim oluyor. Fikri bakımdan oluyor, maddi bakımdan da büyük değişim görülüyor. Buna nasıl olur dememek gerekir. Günümüzde bazı kişiler için öyle fırsatlar sunulur ki, bunlara karşı çıkmak sağlam bir irade ve karakter gerektirir. Sonucunu düşünmeden gelecekte başınıza gelebilecekleri hesap etmeden menfaatlere […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp