Serhat Koleji’nden Emniyet Edirne Müdürü’ne Ziyaret

admin

Emniyet Müdürü Ziyareti

 

Serhat Koleji Polis Teşkilatının 168. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Edirne Emniyet Müdürü Cemil CEYLAN’ı ziyaret etti.

Ziyareti,  Serhat Koleji Genel Müdürü Ömer SEZGİN ve Okul Müdür Nidai KRAÇ, Serhat Koleji öğrencileri Şevval Cansu VARDAR ve İrem Doğa AĞDAŞ ile birlikte gerçekleştirdi.

Polisin Ülkemiz için büyük önem arz ettiğini ve Edirne’nin sınır şehir olması hasebiyle önemli bir kent olduğunu vurgulayan Ömer SEZGİN, Emniyetin çok iyi çalıştığını ve hem kurum yöneticisi hem de Edirne sakini olarak kendilerini güvende hissettiklerini belirtti. Gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalarından dolayı Cemil CEYLAN’a ve Emniyet çalışanlarına teşekkür eden heyet hatıra fotoğrafı çektirerek ayrıldı.

 112 total views,  2 views today

Next Post

BÖLÜNDÜKÇE GÜÇ AZALIR

BÖLÜNDÜKÇE GÜÇ AZALIR Bakıyoruz son yıllarda Edirne’de roman derneklerinin sayısı arttıkça artıyor. Aynı amaç uğruna mücadele veren onlarca Roman Derneği adları ne olursa olsun sonuçta roman vatandaşlarımızın haklarını korumak amacıyla kuruluyorlar. Bu göreve layık olanda dernekçiliğe soyunuyor, layık olmayan da. Bu yönde öyle haberlerle karşılaşıyoruz ki, aynı gaye uğruna kurulan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp