Serhat Koleji’nin Büyük Başarısı

admin

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü’nün Türkiye çapında düzenlediği “Ekmek İsrafının Önlenmesi” konulu ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik resim ve kompozisyon yarışmasında Serhat Koleji öğrencileri Edirne genelinde neredeyse tüm dereceleri toplayarak finale kaldı.

Kompozisyon alanında ilkokullar arasında Halil ESAT İl birincisi, Duru Nisa GÜNDÜZ İl ikincisi ve Begüm Kübra DAĞ il üçüncüsü olmuştur. Ortaokullar arasında da İrem Doğa AĞDAŞ İl birincisi, Fatih ŞAHİNKAYASI İl ikincisi olmuştur.

Serhat Koleji öğrencisi İrem Doğa AĞDAŞ, Resim alanında ise ortaokullar arasında yine Edirne birincisi olmuştur. İlkokul ve ortaokullar arasında ki toplam 12 derecenin 6 sını Serhat Koleji öğrencileri alarak büyük bir başarıya imza attılar. Her alanda birinci olan eserler Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğüne final için gönderildi.

Serhat Koleji olarak öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını diliyoruz.1

 153 total views,  2 views today

Next Post

Protesto Yapan Gruba Vatandaş Tepkisi

Edirne’de, Kürtçe slogan atarak protesto yapan gruba, vatandaşlar tepki gösterdi. Halkların Demokratik Kongresi Edirne Meclisi’ne mensup yaklaşık 20 kadar öğrenci, Mayıs ayında Türk ve Kürt halkının büyük bedeller ödediğini öne sürerek Saraçlar Caddesi’nde bir basın açıklaması yaptı. Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı çevik kuvvet ekiplerinin geniş güvenlik önlemleri altında yapılan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp