SERİNLEMEK İÇİN GİRDİĞİ DENİZDE BOĞULDU

admin

AW000587Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı Yayla Sahili’nde denize giren bir kişi, boğularak hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre, bayram tatilini geçirmek için İstanbul’dan ailesiyle birlikte Yayla Sahili’ne gelen Mehkem Şahin (60), serinlemek için girdiği denizde bir anda çırpınmaya başladı. Çevredeki vatandaşların yardımıyla boğulduğu yerden kıyıya çıkartılan Şahin, daha sonra vatandaşlar tarafından Yayla Sahili’ndeki sağlık ocağına götürüldü. İlk müdahalesi burada yapılan Şahin, daha sonra ambulansla Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Mehkem Şahin, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Şahin’in deniz içersinde kalp krizi geçirmiş olabileceği de tahmin edilirken, Keşan Devlet Hastanesi Morgu’nda yapılan ön incelemenin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenmesi amacıyla, cenazenin İstanbul’da bulunan Adli Tıp Kurumu’na gönderildiği öğrenildi.

3 KİŞİ BOĞULMA TEHLİKESİ ATLATTIAW000587
Bayram tatili nedeniyle yoğunluk olan Saroz Körfezi’nde 3 kişi de boğulma tehlikesi atlattı. Enez ve Erikli sahillerinde meydana gelen olaylarda, boğulma tehlikesi atlatan kişilerin, Keşan Devlet Hastanesi’nde tedavi altında olduğu, hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

 138 total views,  2 views today

Next Post

İNAĞ “ÇALIŞMAMIZIN SEMERESİNİ ALIYORUZ”

EDESOB(Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları birlik Başkanı) Emin İnağ  Ramazan Bayramı  sonrası yaptığı açıklamada, Edirne’nin tanıtımı,turizmin gelişmesi  açısından yapılan çalışmaların semeresini almaya başladıklarını belirtti. Ramazan Bayramında esnafların alışverişlerden mutlu olduğunu söyledi. İnağ; “uzun süredir yapılan çalışmaların sonuçlarını alıyoruz. Ben burada başta Edirne Belediyemiz olmak üzere, yapılan çalışmalar  Ramazan Bayramında  olumlu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp