Sertifikalar Vali Canalp’ten

admin

Edirne’nin Süloğlu ilçesine bağlı Akardere köyünde meralık alana Orman İşletme Müdürlüğü tarafından dikilen gelir getirici ağaç türü Ceviz sertifikaları Vali Ekrem Canalp tarafından törenle dağıtıldı.

Akardere köyünde gelir getirici tür ağaçlandırması kapsamında Edirne Orman İşletme Müdürlüğünce dikimi yapılan aşılı ceviz fidanının sertifikaları, Vali Ekrem Canalp’in katılımları ile gerçekleştirilen törenle dağıtıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği sertifika dağıtım töreninde halk oyunları ekipleri de gösteri yaptı. Şenlik havasında geçen sertifika dağıtım töreninde daha öncekilerle birlikte toplam 762 dönüm alana 8 bin 800 adet fidan dikimi yapıldı. Dikimi yapılan ceviz fidanların dan Akardere köyünde yaşayan 175 aile faydalanacak.

Edirne Valisi Ekrem Canalp, sertifika dağıtım ve ceviz fidanı dikim töreninin ardından Süloğlu ilçesinde açılan Millet Kıraathanesini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

 339 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Mansur İriş’i bağrına basıyor!

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Mansur İriş, gitmedik mahalle, çarşı, pazar bırakmıyor. Her gittiği yerde büyük ilgi gören, coşkuyla karşılanan Mansur İriş, “SAADET ile Edirne yeniden Şehirler Sultanı” olacak diyor. Genç, siyasette ve yöneticilikte tecrübe sahibi olan Mansur İriş,  seçildiğinde hedeflerini ve yapacaklarını özetle […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp