SERVİS ARAÇLARI ODASINA BAŞKAN ERÇETİN YENİDEN ADAY

admin

02 Mart 2014 Pazar günü saat 11’de Esnaf Kefalet düğün salonunda yapılacak olan Edirne Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odasının genel kurulunda, Başkan Nezahattin ERÇETİN ekibiyle birlikte yeniden aday olduğunu açıkladı. Başkan ERÇETİN dokuz yıllık görev süresince üyelerine en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını, görev süresi içinde servis araçlarına tahdit getirdiklerini ve yine odaya her türlü kısıtlı imkanlar dahilinde hizmet binası satın alarak odaya kazandırdıklarını, tekrar seçilmeleri halinde üyelerine en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini söylerken, genel kurulun tüm esnafımıza hayırlı olmasını diledi.

servis-araçları-nezahattin-erçetin

Başkan ERÇETİN son olarak seçime katılacak servisçi üyelerin kimlik kartları ile birlikte sandık başında olmalarını istedi.

 

 123 total views,  2 views today

Next Post

Tekin “Beş Yıl İçinde Havsa’nın Çehresini Değiştirdik”

Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin makamında gazetemize verdiği özel açıklamada, beş yıllık sürede belediye faaliyetlerini ve kısa vadede yapacakları işleri gündeme getirdi. Havsa sokaklarında ilçenin ekonomisini tanıtan heykel figürleri ile donattıklarını, arıtma sisteminin mart ayı sonunda tamamlanacağını söyledi. Belediye Başkanı Tekin açıklamasını şöyle sürdürdü; “Havsa halkı beş yıl önce bize […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp