Set boyu temizleniyor

admin

Edirne Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nce, set boyundaki alanlar temizlenmeye başlandı.

SET BOYU TEMİZLEME (2)

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediyesi Temizlik İşleri’nden yapılan açıklamada, vatandaşlar tarafından çevreyi kirletici şekilde moloz dökülmesi sonucu olumsuz bir görüntü oluşan nehir kenarı (set boyu)ndaki alanlarda temizlik çalışmalarına başlatıldığı bildirildi. Açıklamada, “Nehir kenarlarına ve şehir içine uygun olmayan yerlere inşaat atıklarını veya çöplerini döken vatandaşlarımız hakkında gerekli cezai işlemler yapılmaktadır.

SET BOYU TEMİZLEME (1)

 

 

 

 

 

 

Kirişhane set boyu civarında inşaat atıklarını dökenler hakkında gerekli işlemler yapılarak, temizleme çalışmalarımız başlamış bulunmaktadır. Vatandaşlarımızın, yaşadıkları kente karşı daha duyarlı olmalarını önemle rica ederiz.” denildi.

 

 

 178 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’ye hızlı tren yakın gelecekte hayal

Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli sürmekte olan TBMM Plan ve Bütçe komisyonu görüşmelerinde bu kez de Ulaştırma Bakanına sorular yöneltti.                 Değirmendereli, Ulaştırma Bakanı. Lütfü Elvan’a bölgemizle ilgili üç önemli konuda soru sordu.Değirmendereli  iktidar partisinin her fırsatta yapacağız dediği hızlı tren projesinin gerçekte ne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp