Sevtap İle Samet’in mutlu günü

admin

Hülya-Emin Körken’in kızı Sevtap ile Necibe ile merhum Sabri Hakver’in oğlu Samet, Aşiyan Düğün Salonunda düzenlenen törenle evliliğe ilk adımı attı.

samet ile sevtap'ın mutlu günü (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 Kasım Cumartesi günü Edirne Merkez Sazlıdere  köyünde yapılan kına gecesi  ve 16 kasım Pazar günü  alay sonrası Aşiyan Düğün Salonunda  evlenme töreni gerçekleşti.  Gelin ve damadın düğün salonuna gelmesi ve düğün pastasını kesmelerinin ardından askı töreni ile devam eden düğünde, törene katılanlar sahneye çıkıp müzik eşliğinde eğlenerek, genç çiftin mutluluğuna renk kattılar. Biz de Edirne Ajans Ailesi olarak Sevtap-Samet çiftine yaşam boyu mutluluklar dileriz.

samet ile sevtap'ın mutlu günü (2)

 

 

 

 

 

 

samet ile sevtap'ın mutlu günü (1)

 19 total views,  2 views today

Next Post

Tarım arazilerinin yarısı ipotekli

Yıllardır “topraklarımız el değiştiriyor. Adı sanı bilinmeyen kişiler topraklarımızı sahipleniyor” diye feryat ettik. Önlem alınması topraklara sahip çıkılması önerisinde bulunduk, bunu dikkate alan olmadı. Şimdi görüyoruz ki bölgemizde tarım alanlarının verimli arazilerimizin yarısı tarla sahiplerinin borçları nedeniyle ipotekli. Peki bu durum neyi gösteriyor. Çiftçiler topraklarını neden elden çıkarıyor, buna yeterince […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp