Seyfettin Baysal’dan EDESOB’a Veda Ziyareti

admin

Edirne Vergi Dairesi Başkanlığı Mükellef Hizmetleri Grup Müdürlüğü görevinden 23.07.2014 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan 2014/777 Sayılı Müşterek Kararname ile Diyarbakır Vergi Dairesi Başkanlığı’na atanan Seyfettin BAYSAL Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.

edesob

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ve EDESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Özkan ve Erbey Kılıç’ın da hazır bulunduğu ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ aynı anda hem sevinç hem üzüntü yaşadıklarını belirtti. Emin İnağ “Sayın Vergi Dairesi Başkanımızın yeni görevinden dolayı çok mutluyuz ancak Edirne’den ayrılması bizleri üzdü. Bize Devletin sıcak yüzünü gösteren ve çok başarılı çalışmalara imza atan Başkanımıza yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

Diyarbakır Vergi Dairesi Başkanlığı’na atanan Seyfettin Baysal “Edirne benim ikinci memleketim oldu. Buradaki görev süremizi tamamladık. Vatandaşlarımız için en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştık. ” Dedi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Seyfettin Baysal’a İkiz Evler Sanatkârlar Merkezinde hazırlanan Edirnekari süslemeli bir sandık hediye etti.

 

 

 15 total views,  2 views today

Next Post

Almancı Düğünü Böyle Olur

Edirne Kırcasalih Beldesinde ikamet eden Fethi Alko düğün konvoyuna katılanlardan birine dana vereceğini duyurunca araç konvoyuna katılım yüksek oldu.  Kırcasalih beldesinde oğlu Ege Alko’ya Almanya’dan gelerek geleneklere uygun düğün yaptı. Saat 11.de sünnet konvoyuna katılan 100 arabanın şoförlerinin isimleri tek tek yazılıp kavanoza atıldı. Konvoy sonunda’da aldıgı 5 bin lira […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp