Sezai Irmak Art Academy’de bale şöleni

admin

 

 

 

 

 

 

 

 

Irmak Ticaret Pazarlama Sanayi Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Irmak tarafından 2011 yılında kurulan Sezai Irmak Art Academy Resim, Bale ve Müzik okulu geçtiğimiz cumartesi günü 20.05.2017’de Bahçeşehir Koleji Sahnesin’de Sihirli Pabuçlar Bale Resitali sunumunu gerçekleştirdi.

Resital okulun en miniklerinin bale sunumu ile başladı. Ardından mezun olacak öğrencilerin mezuniyet valsi ve diğer sınıfların danslarını sergilemeleri ile devam etti. Resital bale öğretmenlerinin tüm öğrencilerine başarı belgelerinin sunumu ve toplu fotoğraf çekimi ile sonlandı. Mezun öğrenciler öğretmenlerinden mezuniyet plaketlerini alırken okuldan ayrılacak olmanın burukluğu ile duygusal anlar yaşandı.

Bale öğrencilerinin velileri ve Edirne halkından yoğun katılımın olduğu resitale, resital bitiminde müzik bölümü öğretmenlerinin klasik müzik sunumu ve kokteyl eşlik etti. Davetlilerin memnuniyetleri ve tebrikleri ile program sona erdi.

 

 

 

Next Post

Trakya Birlik güreş’te dolu dizgin

Dünya güreş tarihinde ilk defa Sırbistan’ın Belgrad kentinde  Minikler klasmanında Avrupa Şampiyonası düzenlenirken,Milli Mayoyu giyen Trakya Birlik Spor Kulübü Güreşçisi Şeyma KIZMAZ Bronz Madalya kazanarak Ülkemiz ve Kulübümüzün Gururu oldu.                         Azerbaycan’ın Bakü kentinde düzenlenen 4. İslam Dayanışma Oyunlarında […]

EDİRNE AJANS MEDYA GRUBU

GAZETE-RADYO-MATBAA-TOPLU SMS-PROMOSYON
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp