Sezai Irmak Art Academy’den Ata’yı Anma Programı

admin

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 74. Ölüm yıldönümü sebebi ile Atatürk’ü anma günü ve Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında,13 Kasım 2012 Salı günü bir anma programı düzenlemiştir. Art academy öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu anma programı Salon Armoni’de saat 19.00 da başlayacaktır.

Deneyimli öğretmen kadrosuyla, verdiği özel eğitimlerle Edirne sanat hayatında kısa zamanda adından söz ettiren Academy, yaptığı etkinliklerle de göz dolduruyor.

Eğitim ve öğretimde titiz çalışmaları ve kişiye özel eğitim programlarıyla, tam donanımlı geniş, ferah derslikleri ve uygulama salonlarıyla, hijyenik ortamda eğitim almayı tercih eden sanat severlerin buluşma noktası olan academy de, her yaş grubuna uygun farklı branşlar mevcut.

Academy yetkilileri Anma programına tüm Edirne halkını davet ediyor.

Sezai Irmak Art Academy ye ulaşmak ve program içeriği hakkında bilgi almak için, Dsi Arkası Armoni Sok. No:3 teki adresine gidebilir ya da 0284 2149191 Numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.”deniliyor

 360 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesi'nden Mevlit

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından, 10 Kasım 2012 Cumartesi günü, Öğle Namazı’nın ardından Selimiye Camii’nde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile Silah Arkadaşları ve Şehitlerimiz için Mevlüt okutulacaktır. Tüm halkımız davetlidir.  361 total views,  3 views today Edirne Ajans Haber MerkeziBufferemailFacebook0TwitterPinterest0LinkedinPrint
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp