SEZEN; “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun”

admin

Ak Parti Edirne Milletvekili Rafet SEZEN 8 Mart Dünya Kadınlar Gününedeniyle yayınladığı mesajında;

   Yaşamımızın doğumdan ölüme kadar her anında varlıklarıyla bizlere güç katan İhtiyacımız olduğunda destek veren, yetiştiren,eğiten, bizi biz yapan, sevgiyi karşılıksız veren; toplum yapısını güçlendiren, şekillendiren, aile birliğinin en önemli unsuru ve toplumun temel taşı olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum dedi.

Geleceğimizi emanet edeceğimiz, güçlü devletler ile yarışacak eğitimli, bilinçli nesillere sahip olmak, en başta onları yetiştirecek olan kadınlarımıza, eğitim, iş ve hayatın her alanında en iyi imkânları sağlamakla mümkündür. Kadınlarımızın toplumsal ve siyasal yaşama etkin katılımları Ülkemizin gelişmesinde ve kalkınmasında çok önemlidir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, selam, saygı ve sevgilerimi sunuyorum Dedi.

 

 78 total views,  2 views today

Next Post

EDİRNE AJANS Gazetesi 8 yaşında

“Edirne Ajans Medya Grubu 8 yaşında” 8 Mart 2010 tarihinde (Dünya Kadınlar Günü) yayın hayatına başlayan “AJANS GAZETESİ”nin kurucusunun da bayan olması bu özel güne ayrı bir önem katmıştır. Gazetemiz her gün okurlarına gündemi belirleyen önemli haberlerle ulaşmaya devam etmiş, ayrıca  çağın olmazsa olmazı olan dijital platformlar ve sosyal medyayı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp